Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZÉTVET AZ IDEG! Most mi legyen? Hogy mondjam el neki? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv. (ha valakinek ismerős lenne egyszer törölték a kérdésem)

Nos az lenne : minap nézegettem a párom telefonját, képek videók zenék stb... én hülye mondom megnézem már az sms-eit ( nem kell fikázni hogy mitképzelek bla-bla) gondolam őszinte hozzám ééss amit láttam maga a pokol.. valami srác egy halom sms-t küld neki (ugyanot dolgozik) hogy munka után találkozunk meg örülök hogy jobban megismerhettelek ééss amin eldurrant az agyam: bla-bla nagyon jó volt az este bla-bla sms töbi része. Legközelebb pénteken találkozunk és nagyon mérges vagyok rá hogy nem beszélt nekem erről! nem tudom hogy közöljem vele a problémámat de legszívesebben leodrítanám a gec*be. Azt is hozzá tenném hogy ő nagyon féltékeny típus ha én ilyet csinálnék az ég a földel egybeszakadna..


2011. jan. 5. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
egy veszekedés nem ütés, nem verekedés, az már brutalatás. Egy kapcsolatban szoktak veszekedések lenni és ez még nem jelenti, hogy balhézni kell:) nem leszedni kell a fejét, de higadtan se lehet:) mert ő így úgy is hazudik, ha van valami, de ha nyugodt vagy akkor nem izgul és nem hibázik vagyis jobban fog hazudni:) nem árt egy kis hangoskodás:) nők és tudnak hangoskodni, mi az hogy;)
2011. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
beszélj vele ha megjárták már az ágyat akkor b@zd ki a p.icsába ... ne sz@rozz olyanokkal akik félrek.urnak .(bocs a nyers fogalmazásért)
2011. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Ha szeret téged nem fog félrekefélni, az embernek barátok is kellenek, és tök mind1, hogy az lány vagy fiú. Ha tovább akarna lépni, téged szeret és lerázza, egyébként is te keféled és nem ő! Ha pedig nem szeret félrelép, de azt érezni fogod rajta kevesebb szex, és frigidség. Akkor pedig adsz neki két szárnyat és elrepíted.
2011. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha az én telefonomban turkálnál és még te ordítoznál velem, hát kapnál olyan fonákos sallert apám, hogy leszakadna a pofád.

25 N

2011. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

én nőt nem ütnék meg de azért álljunk már meg mi az hogy ha megcsalna megtudnám és még én kapnék mert megnéztem a qrva telefonját

egy ismerősöm megoldotta (részegen) lőtt a csajnak egyet mert megütötte azután odajött a csaj barátnője hogy mit pofozod a barátnőmet az is kapott egyet .. megoldotta én sose tenném ezt de nehogy neki álljon már feljebb

2011. jan. 5. 17:43
 16/20 anonim ***** válasza:

Jogosan vagy dühös. Ha fontos neked a lány, akkor járj utána a dolgoknak, hogy mi is ez. De a vak is látja hogy épp megcsalni készül vagy már meg is csalt, hiszen ott van az a részlet az estéről....


Lány vagyok, de ha a pasimnál ilyet találnék akkor kiosztanám és kidobnám. nem üvöltve, hanem higgadtan. Az jobban fáj.


Sajnállak :( Kitartást!


21/l

2011. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És még annyit hogy egy megcsalás nagyobb bűn mint megnézni valaki sms-eit...
2011. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25/N erőszakos nő:) attól hogy hangos, kiabál még nem üti meg a nőt, de ha te erre sallert adsz, hát erőszakos vagy nő létedre:D puding pasiknál nyerő lehetszXD de ha egy nő kezet emelne fellém, biztos nem ütöm vissza de ő se tudna engem, sajna túl jók a reflekszeim:) Nem ütnék meg soha egy nőt! de ő se engem és hogy a szemembe nem is lesz soha nő az is biztos:) A veszekedés még nem verekedés!
2011. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaja, ha megcsalt akkor már nagyobb bűn, ez így van. Ha viszont nem csalt meg akkor meg tényleg nem szép dolog kutatni. De most már az igazság sokkal fontosabb.
2011. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

igazság szerint (most nem mentegetőzni akarok) én azért néztem az smsek közé mert szeretem elolvasni amit ÉN küldök neki szeretlek kicsim stb. mivel az én telefonom nem menti ez az elküldött üziket :( és hogy ne ugyanazt írjam már neki mindig :D ez volt a célom végülis dehát nem ugy jöt össze, feltűnt a sok sms egy személytől.. -.-

2011. jan. 5. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!