Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szét. Sz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shelli kérdése:

Mit csináljak ha szét. Sz az ideg?

Figyelt kérdés
Elment bulizni a párom úgy hogy egyáltalán nem ihatna(Gyógyszer miatt) ráadásul kocsival a drogos haverjaival. tudja hogy 6 év után nem fogok szakítani de akkor hogy értessem meg vele hogy van egy határ? Ráadásul már most sem veszi fel a telefont!
2010. márc. 5. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
mutass neki egy térképet, azon van egy csomó határ.
2010. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
62%

Ha gyógyszer miatt nem ihat, akkor csak tisztában van vele..:) ha meg ő a sofőr bizti nem fog inni^^ a drogos haverok azért... kicsit para:S mert sok hüleségbe belevihetik az embert..:=( de bízz benne:P 6 év után csak ismered annyira, hogy nem tesz semmi hülyeséget:) /A telefont meg lehet a hangos zene miatt nem veszi észre:S /

F/18

2010. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Drogozik a párod? Vagy csak az ital miatt félted? Nézd ha vezet csak nem fog már inni. Ha drogprobléma van, az megint más kérdés.
2010. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél vele?

Menj utána...

Vagy ne hivogasd, hanem feküdj le aludni... egy pohár meleg tejecske, nézz meg egy mesefilmet és aludj.

Reggel (délben, mire felkel) megbeszélitek.

Ha nem mész utána, akkor úgysem tehetsz semmit, max lesz egy nagyon szar estéd, amit végigidegeskedsz... és ha folyton hivogatod akkor az övét is tönkreteszed.

Lehet esze ágában sincs inni... lehet anélkül is bulizni, biztos nem hülye, hogyha gyógyszert szed nem fogja kockáztatni az életét.


Szóval nyugi, pihi!

2010. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy is vezet ha iszik és ha ezekkel megy valahova még soha nem jött úgy haza hogy ne történt volna valami baj. Teljeen elveszti az önkontrolt.
2010. márc. 5. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
21:20 :DDD
2010. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha hat év alatt nem tudtad megértetni vele, h hol az a bizonyos határ, szerintem nagy esély van rá, h ezután sem fog összejönni. A többiekkel ellentétben én azt gondolom, h tuti h nem lesz kisangyal, és nem nagyon fogja érdekelni a gyógyszer sem meg a vezetés sem. Nem tudom mit tudsz csinálni.. Én ilyenkor kb elszívtam egy doboz cigit, és idegeskedtem h ezt miért kell, ha szeret?! Úgy sem érti meg mi bajod az egésszel. Neki ez a normális. Szerintem próbálj elaludni. Hülye tanács, de más nem nagyon van. Hívogatni meg azért ne hívogasd, mert minél többször nem veszi fel a telefont, annál jobban felb.sz. Persze könnyű mondani :)
2010. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ja túl vagyok a doboz cigin, és frankón igaz hogy minnél többször nem veszi fel annál szarabb.Sőtt az is szó szerint így van hogy még csak nem is érti mért vagyok kiakadva. Ja és még ő lesz holnap megsértődve hogy mit akarok ezen megbeszélni.
2010. márc. 5. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Jaja, pontosan, jól mondod h nem fogja megérteni mit veszekszel vele és ő fog megsértődni, h most ezt miért kell. Sokszor csináltam ezt. Mondjuk nem tudom ő milyen sűrűn jár el, az én volt barátom hetente ment, sőt.. volt hogy hétköznap is. Nem tudom te hogy bírod kezelni:) Csodállak érte. Én meguntam hamar. Kérdezted már h minek amúgy neki a cucc, ha elv szeret téged és boldog melletted? Akkor mi szüksége van rá? Ja és a legszebb az egészben, h ő most olyan kib.szott jól elvan, hogy szerintem rá se hederít h hányszor hívtad meg lesz.rja mit érzel.
2010. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy jót bulizik totál fére tudja rakni a veszekedésünket. Amúgy nem jár el sűrűn de akkor nagyon durván csinálja. Inkább menne többször ésszel hogy ne kéne agódni miatta.
2010. márc. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!