Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek, hogy rámegy a kapcsolatom!

Figyelt kérdés

Párom elment barátaival szórkozni. (Ritkán, de szoktunk egymás nélkül szórakozni) Ott ráakaszkodott egy lány. Állítólag ismerős-ismerőse. Flörtölgetett vele a csaj, de ő hárított. Néhány napra rá észrevettem, hogy ismerősök facebookon. És a csaj szerelmes idézeteket posztol ki párom adatlapjára. Gyakorlatilag napi rendszerességgel.

Amikor ezt megláttam nagyon megharagudtam páromra, magyarázatot kértem az egészről, hogy ki ez a nő. Ha leakar cserélni szóljon és itt se vagyok stb. Azt mondta nem érdekli az a lány, nem tud mit csinálni ha irogat. Ő nem reagál rájuk. (Ami egyébként igaz) De a csaj mindenhez kommentel, bármit is ír ki párom. Üzeneteket irogat neki. (Azt nem tudom, hogy mit mert nem akarok házisárkány lenni, hogy még azt is kikövetelem, hogy mutassa meg)

Rossz érzésem van, és elbizonytalanodtam párommal kapcsolatban. Azt várnám tőle, hogy koptassa le a csajt. Ő pedig nem is érte a hisztijeimet, azt mondta most miért őt támadom, hogy egy nő irogat neki. Ő nem ír vissza neki, nem is reagál..miért ő a hibás.

Mondtam neki, hogy akkor törölja az ismerősei közül...erre a válasz, hogy majd majd majd és nem lesz belőle semmi. És én csak veszekedem és ideges vagyok.

Nem tudom kezelni ezt a helyzetet. Szerintetek mit kellene tennem? Van/lesz köztük valami a csajjal?

Arra is gondoltam, hogy én elég hideg tudok párommal lenni, nehezen mutatom ki az érzéseimet, ettől a csajtól pedig megkapja töményen kb. 1 hét ismertség után, rajong páromért. (Idézetek alapján) De azt meg nem gondolnám, hogy páromnak ez annyira tetszene.

Vagy már nem tudom mit gondoljak.


2011. júl. 2. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki, hogy akkor törölja az ismerősei közül...erre a válasz, hogy majd majd majd "


Na, itt azért megálltam kicsit. Ha valakit ez idegesítene, zavarna ez, akkor már rég törölte volna. Gondolom nem mondta a lánynak azt sem,hogy fejezze be. Mert, ha mondta volna, nem hinném, hogy minden nap ilyeneket csinálna. Szerintem ez a te párodnak igenis tetszik. Lehet, hogy csak maga a dolog, hogy valaki ennyire odavan érte, de lehet maga a lány is.


Te meg mutasd ki az érzéseidet, mert biztos van benne valami, hogy azért is tetszik ez neki annyira, mert te nem vagy az a kimutatós fajta. Szóval tessék csak megerőltetni magadat:). Bár azt elhiszem, hogy ezek után nem nagy kedvvel erőltetnéd meg magad, de ha meg akarod tartani ezt a pasit, akkor most rajtad a sor. Ha ő nem reagál, nem tesz semmit, akkor ott már van valami...


(én a helyedben azért megnézném, hogy miket irogál a csaj)

2011. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de irritálnak az ilyen olcsó lányok. Pff Akik nem veszik figyelembe mások érzelmeit és párkapcsolatát. Nálunk is volt ilyen téma. Sajnos vannak ilyen emberek. Hogy mit lehet tenni ellenük? Erre még én sem jöttem rá.
2011. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Jó ám hogy lecsexed a párod, mert ráakaszkodik valaki.

Térjél már észre cicám, hogy éreznéd magad, ha elütne egy autó, és mondjuk anyád lecsexne, hogy miért nem néztél körül az úton.....sőt, az ő helyzete még rosszabb, mert ő nem tehet róla.

Gondolj bele, milyen xar lehet neki, hogy azt látja, h egy idegen csaj folyton b*szogatja, tele van vele a töke, és közben álmai nője, a mindene, a kib*szott világa meg megutálja.

Gondolj erre, menj oda hozzá, törődjetek egymással, és minden jobb lesz.

2011. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
F@szt. Nem olyan ártatlanok ezek, mint ahogy előadják magukat.
2011. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen arról nem tehet h ráakaszkodott a csaj, arról viszont igen,hogy nem akarja kitörölni az ismerősei közül.Ez sztem is jelent valamit és a párodnak kéne lépnie.
2011. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért nem beszélsz a csajjal?
2011. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kedves két dolog van:

1)nem torli ki a barátai kozul mert gavallér típus és nem szeretné megbántani a lányt.Inkább nem reagál, kikeruli,kifogásokkal lerázza de nem képes megmondani neki eszére hogy hagyja békén.(igy soha nem fog tole szabadulni)

2)Tetszik neki hogy rajong és legyezgeti a férfiúi hiúságát hogy a férfi ismerosei is látják milyen kapos:-)

Ne hisztizz, ne veszekedj.Kedvesen és szépen ulj le vele beszélgetni és modd el hogy Neked ez fáj, idegesít és bánt hogy nyilvánosan flortolnek vele.Kérd meg hogyha szeret és fontos Vagy neki akkor intézkedjen.Ha ezek után nem teszi meg akkor baj van.

2011. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!