Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen csaladot en meg nem...

Ilyen csaladot en meg nem lattam!? Segitseg. Ramegy a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Parommal lassan 3eve vagyunk egyutt.Volt 2het szunet kb egy honappal ezelott.Azota nalla nem is mentem ,mivel mindenki utal engem azota.A szulei elvaltak,de ott lakik a nagyszuleinel,akinel meg az anyja huga is ott van a csaladjaval.


Volt egy szuletesnap amire ugy volt,hogy egyutt megyunk.Amolyan csaladi esemeny.El is terveztem ,hogy mit veszek fel,hogy csinalom meg a hajam...stb.


Erre egy nappal elotte felhivott a parom anyjanak a huga es elkezdett mindenfele ocsmanysagot mondani ram.Hogy nehogy megprobaljam betenni a labam az udvarra,mert mar elokeszitette a botot,meg hogy en osszefekszek mindenkivel,meg hogy hagyjam ott a baratomat es szalljak le rola.En kiakadtam,de a parom is,mert tenyleg en rosszat nem csinaltam.


Masnap persze nem mentem el a szuletesnapra,mert nem akartam ,hogy a masik ott is lealljon balhezni ok nelkul,mert azt nem hagytam volna annyiban.


Az egesz csaladja nemnormalis.De komolyan.Egy egesz regenyt irhatnek roluk ,hogy mennyire felresikerultek...


Szerintetek mit kene tennem?Mert nekik hala a parommal szinte nem is talalkozom.Epp estere talalkozunk kicsit,mikozben azelott egesz nap egyutt voltunk,munkat leszamitva,es egyutt is aludtunk mindig.Most meg ha fel is hivom akkor is veszekszik,hogy miert kerdem mindig hogy mikor jon.Penze van hogy feltoltse a telefonjat,megsem teszi,egesz nap nem keres.Es meg rosszindulatu megjegyzesei is vannak,utana meg o van felhaborodva,hogyha megsertodom.


Segitsetek!!!!


2011. jún. 24. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod már most a szülei mellé állt, nekik hisz nem neked. Igy pedig egy kapcsolatnak nincs értelme. Tisztázd a pároddal, hogy ha együtt akartok maradni, akkor ki kell hogy álljon melletted. Nem feltétlenül kell neked látogatnod a családját, ha ők nem akarják. Viszont bár mennyire is utálod őket, ők a párod szülei. Ne szidd feleslegesen őket neki.
2011. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hol van ilyenkor a párod? Engem is utáltak nagyon, és épp így egy szülinapi bulin sem akarták, hogy ott legyek, de párom elvitt. Mellettem állt. Mikor mondták, hogy én ne legyek ott valahol, akkor ő sem ment, magától, hiába küldtem volna. Mára már bánja a családja, hogy ilyen volt, mert ő engem választott helyettük, hiába mondtam, hogy miattam ne tegye.
2011. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utolso bekezdesbol az derul ki, hogy a paroddal valo kapcsolatod sincs rendben. Szerintem nem illetek ossze. Nem tudod elfogadni a csaladjat, ok sem teged, a paroddal is vannak osszezorrenesek, nem hasonlo beallitottsaguak vagytok, igy lehet, hogy a legjobb lenne mindkettotoknek mast keresni. Igen, ra fog menni a kapcsolatotok, ha a parod naluk lakik, egyik oldalrol a rokonok tomik a fejet rolad, te meg a masik oldalon hisztizel a figyelemert. Szerintem probalj meg olyat talalni, aki jobban illik hozzad.
2011. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mark86


Hagyd ott és találj valakit aki szeret.

2011. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én meg úgy gondolom, ha valakinek az egész családja defektes, akkor valószínű a srác is az, csak a nagy szerelemtől nem akarod meglátni. Hagynám a francba az egészet, amíg könnyen lehet kiszállni.
2011. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát a csomag egyben jár, a srác a családdal.

ha nem tetszik, nincs kényszer.

Keress valakit, akinek a családja is megüti az általad elvárt mércét.

2011. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek isznak rendesen?
2011. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mar nem konnyu most sem kiszallni belole.En szeretem nagyon,es most is mig nem voltunk 2hetig egyutt en eskuszom ugy ereztem magam,mint aki kezd belebolondulni az egeszbe.Egyszeruen nem tudnek nelkule lenni.Hiaba ,de azt sem tudnam elviselni ,hogyha massal lenne,na abba tenyleg belebolondulnek.Nem tudom mit kene tennem,hogy helyrejojjenek a dolgok,de hiaba akarom en,hogyha mindenhez ket ember kell.Szeretnem,hogy minden rendben legyen.


A csaladjat es a rokonsagat tenyleg lehetetlen elviselni.Nagyon rosszindulatuak mindd,es mindenben a hibat keresik.Plane a nagyanyja.Az egy igazi boszorkany.Mindenfelet kitalal az is.Meg volt ,hogy anyamnak magyarazta,hogy en nem vagyok ott kepes mindig elmosogatni,meg kitakaritani az egesz hazat.Mar nem azert te a nagyanyjae a haz,akkor az o kotelessege takaritani es mosogatni.A parom szobajat mindig rendben tartottam,mindig kitakaritottam.De az o reszuket minek csinaljam meg.Meg az inkabb a nagyanyjanak a baja,hogy en nem vagyok gazdag.Neki minden a penzrol szol.Es ezt tudtomra is adta regebben.

2011. jún. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!