Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha megkérdezem magamtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha megkérdezem magamtól, hogy velem van a probléma?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Most nem nyavalyogni akarok, hogy én milyen egy szerencsétlen vagyok és hasonlók, mert úgy gondolom, még bőven van időm, semmiről sem késtem le. Nem is szeretném trófeákként gyűjteni a pasikat, mert én nem vagyok ennek a híve, csak szeretnék végre valakit szerelemmel szeretni, akiben megbízhatok, akivel boldog lehetek, úgy gondolom ez nem nagy kívánság. Azt vettem észre, hogy a velem egykorú ismerőseim csak azzal vannak elfoglalva, hogy 2 hetente váltogatják a pasikat (mellette cigi, alkohol, drog). Közülük többen is azt csinálják, hogy addig találkozgatnak több pasival, míg azok már többet éreznek irántuk, utána lepattintják őket. Ilyenkor kérdezem meg magamtól, hogy most ez a jó? Mert szerintem nem, én ezt és ezekhez hasonló dolgokat nem tudom megtenni. Közelebbi barátaim mindig azzal „szekálnak”, hogy túl komoly vagyok és csak megdöbbenten néznek rám, mikor kiderül, hogy nekem még nem volt barátom. Úgy gondolom, nem 40éves vagyok, hogy ilyen döbbenten kellene rám nézni. Most nem azt mondom, hogy nem hívott el senki randizni, mert lett volna rá lehetőség, de az illető iránt nem éreztem semmit és úgy gondolom annak semmi értelme, hogy játszadozzak vele. Akikkel eddig találkoztam és velem egykorú pasik voltak, azok éretlenek, gyerekesek voltak. A 20év körülieknek pedig csak a szex kellett, semmi más, én komoly kapcsolatot szeretnék, ők nem. Félre ne értsétek, nem azt akarom ezzel mondani, hogy minden pasi/férfi egyforma és egy undok disznó, csak eddig ilyenekkel hozott össze a sors.

Ennyi lenne a lényeg, tudnék még írni, de szerintem ez is bőven elég, kíváncsi vagyok a véleményekre. Jó volt végre leírni, mert már régóta nyomja a lelkemet :)

Előre is köszönöm a válaszokat és köszönöm, hogy végig olvastátok!


2011. júl. 2. 01:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Már az is fasza, hogy ennyit írtál érthetően, összefüggően és helyesen.

A barátnőm 21 éves volt, amikor megtalálta az igazit, de nem tűnt idegesnek. Most már lassan 25 és érdekes módon mindig VELEM van a probléma, nem veled. Mindezek ellenére imádjuk egymást és örülök, hogy sem ő, sem én feküdtünk össze fűvel-fával.

30F

2011. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
kedves kérdező,nincs veled semmi baj.én becsüllek téged hogy így tiszteled a fiúkat és nem cserélgeted őket nap mint nap.a társaságod azért gondolhatja ezt mert érttebb vagy náluk.biztos megtalálod az agyilag hozzád való fiukát:) én szurkolok neked és maradj ilyen!:) 16/L
2011. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Szia! örömmel olvastam a kiírásod,én habár fiu vagyok (pontosan) így érzek,én sem játszadozom és nem csak a szex vonz a világon,valóban értetlen dolog de felfogás kérdése!

Nem mi vagyunk hülyék,hanem mindenki más!

18/Fiu

2011. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Nem mi vagyunk hülyék,hanem mindenki más! "


Milyen igaz! :D

2011. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:37


"A 22:49-es vagyok.

Tudom, hogy nem kellene érdekelnie, mit mondanak mások, főleg nem a hátam mögött. De mivel egy kis faluban lakok, rosszul esik, mikor a tőlem fiatalabbak összesúgnak a hátam mögött"


Egy időben én is tapasztaltam ezt, de túlléptem rajta, és ma már csak mosolygok azokon az embereken. :)


"Nem adok az ilyenek véleményére, de akkor is zavar és bántó dolog."


Nem is szabad adni. Ugyanakkor elhiszem, hogy bánt és zavar, de próbáld meg magad függetleníteni az érzéstől. Igaz, hogy ha nehezen is megy, de nekem például sikerült. Lebegjen az a szemed előtt, hogy épp ezen dolgok miatt vagy különb és értékesebb a többi embertől! ;)

2011. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

sajnos nagyon kevesen vannak akik így gondolkodnak, a többség beolvad, vagy élvezi is ezt hogy játszadozik a fiúkkal, utána csodálkozik ha egy hasonló kaliberű fiú kihasználja


a céloknak semmi köze a korhoz, láttam már pár 15éves srácot, akik csak a szexre hajtanak, meg 22éves szűz srácot is, akit állandóan lepattintottak, aztán megszedte magát pénzel, és tapadtak rá a nők. sajnos az emberek ilyen felszínesek te még szerencsés vagy, mert fiúból több az értelmes, a lányok közt mégrosszabb a helyzet. ők nem csak felszínesek, de meg is játsszák, hogy őket valóban érdekli a lélek meg ehhez hasonló dolgok. ez az a fiúkategória, aki meg akar fektetni de hazudozik hogy szerelmes. a fiúk többsége legalább őszinte és megmondja hogy mi kell neki


válaszolva: nem veled van a probléma, ha választani kel, ki mellett állok. nekem is a többséggel van problémám

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2011. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

07:26

Maximálisan egyetértek veled. Csodálkoznak a nők, hogy vajon miért válnak olyanná a férfiak, hogy semmi tisztelet nincs a női nem iránt. Hát ezért, mert csak játszadoznak velük. Viszont találkoztam már olyan olyan férfival is, aki tudta nagyon jól magáról, hogy külsőre elképesztően jól néz ki és ezzel visszaélt. Szóval megvan a véleményem a mai társadalomról. Azért örülök, hogy vannak még normális emberek is. Köszönöm a válaszod!:)

2011. aug. 25. 11:12
 38/38 anonim ***** válasza:

07:26 vagyok

igaz, mindkét oldalon vannak rosszak, de én úgy látom hogy a nők álszentebbek. és a férfiak hibája is, ahogyan a nők bánnak velük. ha kicsit igényesebbek lennénk, talán egymásnak is többet tudnánk nyújtani.


nem vagyok normális ember, sőt, kikérem magamnak. a normális emberek pont azok, akikről beszéltem.

2011. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!