Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha megkérdezem magamtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha megkérdezem magamtól, hogy velem van a probléma?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Most nem nyavalyogni akarok, hogy én milyen egy szerencsétlen vagyok és hasonlók, mert úgy gondolom, még bőven van időm, semmiről sem késtem le. Nem is szeretném trófeákként gyűjteni a pasikat, mert én nem vagyok ennek a híve, csak szeretnék végre valakit szerelemmel szeretni, akiben megbízhatok, akivel boldog lehetek, úgy gondolom ez nem nagy kívánság. Azt vettem észre, hogy a velem egykorú ismerőseim csak azzal vannak elfoglalva, hogy 2 hetente váltogatják a pasikat (mellette cigi, alkohol, drog). Közülük többen is azt csinálják, hogy addig találkozgatnak több pasival, míg azok már többet éreznek irántuk, utána lepattintják őket. Ilyenkor kérdezem meg magamtól, hogy most ez a jó? Mert szerintem nem, én ezt és ezekhez hasonló dolgokat nem tudom megtenni. Közelebbi barátaim mindig azzal „szekálnak”, hogy túl komoly vagyok és csak megdöbbenten néznek rám, mikor kiderül, hogy nekem még nem volt barátom. Úgy gondolom, nem 40éves vagyok, hogy ilyen döbbenten kellene rám nézni. Most nem azt mondom, hogy nem hívott el senki randizni, mert lett volna rá lehetőség, de az illető iránt nem éreztem semmit és úgy gondolom annak semmi értelme, hogy játszadozzak vele. Akikkel eddig találkoztam és velem egykorú pasik voltak, azok éretlenek, gyerekesek voltak. A 20év körülieknek pedig csak a szex kellett, semmi más, én komoly kapcsolatot szeretnék, ők nem. Félre ne értsétek, nem azt akarom ezzel mondani, hogy minden pasi/férfi egyforma és egy undok disznó, csak eddig ilyenekkel hozott össze a sors.

Ennyi lenne a lényeg, tudnék még írni, de szerintem ez is bőven elég, kíváncsi vagyok a véleményekre. Jó volt végre leírni, mert már régóta nyomja a lelkemet :)

Előre is köszönöm a válaszokat és köszönöm, hogy végig olvastátok!


2011. júl. 2. 01:06
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: írtam privát e-mailt :)
2011. júl. 2. 22:10
 22/38 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények ;)
2011. júl. 6. 22:18
 23/38 anonim válasza:
100%

Ezzel én is ugyanígy vagyok; néha felötlik bennem is ez a kérdés. Én 19 éves szintén borsodi lány vagyok, és nem szégyellem kimondani, hogy szűz vagyok!

A velem egykorú srácok még mindig komolytalanok, a 25 év alattiak csak lyukra játszanak. Idősebb férfit meg én nem keresek.

A környezetemben pár ember konzervatívnak tart, anyuci szende szűzies lányának. Pedig nem öltözködök, viselkedek így; nekem is vannak perverz gondolataim. Miért baj az, hogy én még hiszek az igaz és mindent elsöprő szerelemben, és a nagy Őnek tartogatom magam, nem egy részeg srácnak vmi lepukkant budiban.

Jó tudni, hogy vannak még ilyen gondolkodású fiatalok. :)

2011. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 PogiBlanka ***** válasza:

Engem meg 1hónap után megunnak, azse jobb...

Am meg élvezd ki az életet! Én leszartam utána és azt csinálom ami jól esik, nem foglalkozok a jövővel... Majd lesz vhogy

2011. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Nevem Senki17 ***** válasza:

Szerintem cseppet sem baj hogy nem vagy olyan ribanc mint a korodbeli legtöbb lány hogy csak a szexen jár az eszük ... még van időd bőven:) és ne azért akarjál valakitől valamit mert a környezeted arra "kényszerít"...

több ilyen lány kéne a mai világban mint te.. 16/F

2011. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"A környezetemben pár ember konzervatívnak tart"


Nincs ezzel semmi probléma, sőt... :)

2011. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

nekem se volt még barátom, és nem haltam bele:)

16/L

2011. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Huh most már elég régóta gondolkozok azon, hogy mint tudnék írni neked.De egyszerűen nem tudok,mert nincs mit.Te itt mindent leírtál amit én is érzek,láttok,tapasztalok.

Örülők neki, hogy több lány is így gondolkozik.És szerintem ilyen felfogással csak is egy jó partnert választhatunk/kaphatunk magunknak majd.

Szóval csak fel a fejjel nincs veled semmi probléma és remélem még nagyon sokáig ezen a véleményen maradsz, + még sokan mások is itt:)

16/L

2011. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
ja és fiú is bocsánat*:]
2011. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

A 22:49-es vagyok.

Tudom, hogy nem kellene érdekelnie, mit mondanak mások, főleg nem a hátam mögött. De mivel egy kis faluban lakok, rosszul esik, mikor a tőlem fiatalabbak összesúgnak a hátam mögött, hogy nézd ott jön, ő az, a vénszűz, a poroslyukú. Nem adok az ilyenek véleményére, de akkor is zavar és bántó dolog. Pedig tisztes társasági életet is élek attól függetlenül, hogy a koncertet előnyben részesítem a diszkóval szemben.

Barátaim próbálnak beszervezni vkit a saját baráti-rokoni társaságukból, de ha meglátom és nem érzem azt a vmit, nem érdemes tovább próbálkozni.

2011. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!