Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsétálnál a párodhoz 9után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsétálnál a párodhoz 9után, ami 30 percre van tőletek? Lányok a barátjukhoz.

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit értelmetlen lenne a kérdés, akkor annyi, hogy jártányi erőm sincs, és mondtam a páromnak, hogy nem tudok lemenni. Erre elmeséltem ezt a haveromnak, és szerinte szar vagyok, hogy ennyit nem teszek meg érte.. Ha nappal lenne meg nem lennék hulla fáradt, biztos hogy elmennék, de így tuti nem.. Most ez tényleg gáz, és én vagyok hülye, mert ez nekem nem alap??
2011. júl. 1. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
gépezés helyett aludhatnál...
2011. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Én elmennék, de én ilyen típus vagyok. Akiért szeretek, mindent.
2011. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom is kb fél órára lakik tőlem, ráadásul egy rohadt hegyen, amire nem is megy fel normális út, csak k*rva nagy kerülővel. de mi ezt úgy oldottuk meg (2-3 alkalommal volt ilyen) mindketten elindultunk és kb. félúton találkoztunk.
2011. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Délután aludtam..

Én nem szívesen csatangolok egyedül magamban, nem valami biztonságos környezet.

2011. júl. 1. 19:05
 5/21 napietus ***** válasza:
0%
én se mentem volna. mit gondol, még ki is beszél? nálam ez lenne az utolsó hőstette. a távolság lakhelyeink között azonos, nehogy már egy nő járjon utána, ráadásul egy rossz környéken, éjszaka, egyedül. elment az ilyennek az a maradék kis esze is...de annak is, aki egy pasi után futkos.
2011. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
ki beszélt itt arról h a kérdezőt kibeszélte a barátja?kedves utolsóhoz szólt amúgy a kérdésem.már több kérdésnél észre vettem h tök negatív válaszokat írsz,szerintem inkább ne írj senkihez,jobban jár mindenki.a kérdező kérdésére is válaszolva,én ha együtt vagyok valakivel és szeretem,akkor alap h megteszem.
2011. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 napietus ***** válasza:
0%
azt hittem, a pasi mesélte el egy haverjának. na mindegy. futkossatok csak a pasik után, de ha lábtörlőként viselkedtek, nem kell sírni, ha annak is néznek...
2011. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ebben a kérdésben számodra hol derült ki h a kérdezőt lábtörlőnek nézi a pasija?mert szerintem sehol sem írt olyat,csak feltette a kérdést h elmennénk e mi,válaszolók a párunkhoz 9 után.na látod ehhez is csak negatívan tudsz hozzáállni.
2011. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd napietust, neki tökéletes élete van, és az összes volt barátját ő dobta ki, mert a családja lebeszélte róluk. A lényeg, hogy most tökéletes házasságban él. *irony*
2011. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

nem viselkedünk lábtörlőként, én legalábbis nem. csak ennyit én is meg tudok tenni érte. mindketten találkozni akarunk egymással, ne csak ő másszon ide, vagy én oda. mondtam, az a legjobb, ha mindketten elindultok, mi is ezt csináljuk, ha ilyen van.

nem ezt hívják kompromisszumnak?

2011. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!