Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsétálnál a párodhoz 9után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsétálnál a párodhoz 9után, ami 30 percre van tőletek? Lányok a barátjukhoz.

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit értelmetlen lenne a kérdés, akkor annyi, hogy jártányi erőm sincs, és mondtam a páromnak, hogy nem tudok lemenni. Erre elmeséltem ezt a haveromnak, és szerinte szar vagyok, hogy ennyit nem teszek meg érte.. Ha nappal lenne meg nem lennék hulla fáradt, biztos hogy elmennék, de így tuti nem.. Most ez tényleg gáz, és én vagyok hülye, mert ez nekem nem alap??
2011. júl. 1. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szegény férjét nagyon sajnálom.biztos jó nagy papucs,aki haptágban áll az asszony előtt!
2011. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem futkosok utána, 2éve együtt vagyunk, már bizonyítottunk egymásnak eleget. Egész héten ő járt hozzám, és mondtam neki, hogy holnap reggel megyek, csak ezt elmeséltem a haveromnak, és ő akadt ki ezen, hogy milyen vagyok már, hogy nem megyek.. És szerintem nincs igaza, mivel holnap, nappal, kipihenten, nem gyalog le tudok menni hozzá..
2011. júl. 1. 19:28
 13/21 A kérdező kommentje:
ja amúgy szexelni szerettünk volna, ezért nem tudunk találkozni fél úton. Azt is leírom, mielőtt lefikáztok, hogy én is szoktam hozzá járni, nem mindig ő jön. SZóval szerintem nem csak elvárok dolgokat hanem teszek is, ezen kívül. Na mindegy már túlbeszéltem magamat is..
2011. júl. 1. 19:30
 14/21 napietus ***** válasza:
jaj, de nekem estetek :) szerintetek normális, hogy egy nő gyalogoljon fél órát éjszaka, rossz környéken egy pasihoz, mikor nem muszáj? szerintem nem az...
2011. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem normális, de én a fél karomat is odaadnám a barátomért. Ennek ellenére még senki nem kezelt lábtörlőként, sőt.
2011. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy HOL laknak! Vannak veszélyesebb környékek, ahol nyilván én sem indulnék egyedül csak úgy el sötétedés után, még a Jó Istenért sem...
2011. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
kedves kérdező egy valamit nem értek azt írod szexelni szerettetek volna ezért nem tudtok félúton találkozni.a kettő miért zárja ki egymást?taliztok fél úton,együtt elsétáltok hozzá,és mehet a szex.ennyi....
2011. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mert további akadályai vannak, csak nem volt kedvem túlságosan belemerülni a témába. :) De amúgy igazad van. És köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 1. 19:42
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

Én igen:) Elmennék...

Bár ha ez rendszeresen kellene megtennem,akkor nem tenném meg,csak max ha most kivételes eset...

2011. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
elmennék, persze. akit szeretek, azért mindent megtennék.
2011. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!