Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsétálnál a párodhoz 9után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsétálnál a párodhoz 9után, ami 30 percre van tőletek? Lányok a barátjukhoz.

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit értelmetlen lenne a kérdés, akkor annyi, hogy jártányi erőm sincs, és mondtam a páromnak, hogy nem tudok lemenni. Erre elmeséltem ezt a haveromnak, és szerinte szar vagyok, hogy ennyit nem teszek meg érte.. Ha nappal lenne meg nem lennék hulla fáradt, biztos hogy elmennék, de így tuti nem.. Most ez tényleg gáz, és én vagyok hülye, mert ez nekem nem alap??
2011. júl. 1. 18:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Főleg, ha nem biztonságos a környék. "ennyit nem teszel meg érte" - ezt most hogy? Mert ha szexelni akartatok, akkor az nem csak érte van. Vagy lehet hogy félreértettem, de ezt nem igazán értem. Persze, ha különösebb oka lenne, rosszul érzi magát, vagy valami, elmennék, bár ő nem hagyná, hogy fél órát egyedül gyalogoljak egy rossz környéken, hulla fáradtan, de ez más kérdés. Ő minimum elém jönne. De így tényleg nem értem azt a mondatodat hogy "ennyit nem teszek meg érte".

(Mi 2 percre lakunk egymástól amúgy, oda bármikor elmennék, de még ezt sem hagyja néha hogy egyedül menjek, főleg 9kor. :D)

2011. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!