Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti megkívántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megkívántok "minden" lányt csak azért mert férfiból vagytok?

Figyelt kérdés
Mitöl függhet ez? Számít, hogy van e párkpcsolatotok? "Küzdeni" kell a megcsalás ellen? A gondolkodásmód vagy inkább a hormonok irányítják? Kiváncsi vagyok, mert én, mint lány nem érzem, hogy minden helyes pasival lefekúdnék.
2011. júl. 1. 10:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jólvan,pufogtassunk közhelyeket,attól minden jobb lesz...

A szerelem,és a kalandvágy nem zárja ki egymást.

De te hogyan is tudnál egy pasi fejével gondolkodni?:)

2011. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
és te hogy is tudsz más pasik fejével gondolkodni?:D találd már ki hogy mindenki pont olyan mint te:D
2011. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Van kábé 50 barátom,csak itt a környéken.


Namost abbó 48 hasonló,mint én.

Vond le Te is a megfelelő következtetést:)

Jah,és nem tudom hogy mennyi jelentősége van,de nem faluban lakom,hanem Budapesten.

2011. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Általában, ha kisugárzása van igen...a hormonok és a szív nincs mindig harmóniában, hogy az ezredesről már ne is beszéljek, van, hogy nem hallgat a tábornokra és megy a saját feje után, nna jó kalappal a fején....
2011. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Alapkérdésre: Nem.

Kifejtve: Nálam az ész irányít. Ha van párkapcsolatom, ha nem, tudom, hogy egy random lánykát megdugni nem jó dolog, nem lennék büszke magamra. Hiába a gyors, múló örömök, összességében rossz lenne nekem. És mivel ezt tudom, ezért egyáltalán nem érzek késztetést, hogy ilyesmit csináljak, vagy akár csak gondoljak is rá. (És nem, nincsenek titkos elfojtott vágyaim, nekem ez így teljesen jó.)


19/F

2011. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Akkor levonhatom azt a következtetést, hogy ez is, mint sok más dolog...az agyban dől el. Tehát nem számít mekkora a tesztoszteronszinted vagy a libidód, azt hogy konkrétan kit kívánsz meg te döntöd el. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 1. 20:16
 17/25 A kérdező kommentje:
Egyébként konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy ha például meglátsz egy szép lányt az utcán, akinek kisugárzása is van, akkor egy-két pillanatra nem kalandozik e el a fantáziád? Az már más dolog, hogy az ember hagyja e magát vagy "legyőzi" a kisfőnököt. Hogy természetesnek veszed e, vagy azonnal "rajta kapod" magad és rendezed a gondolataidat, mert ahogy egy válaszoló említette is, tudod, hogy ez neked nem jó. Csak pillanatnyi öröm, de semmi pluszt nem tud adni. Nem úgy, mint amikor olyannal vagy, akit szeretsz és nem csak testileg, hanem lelkileg is szeretkeztek. :)
2011. júl. 1. 20:31
 18/25 anonim ***** válasza:
Jó pár éve nős vagyok,de ha látok egy jó nőt akkor elszoktam gondolkozni hogy,hogy meg zsinyegtetném.De szeretem a feleségem és sosem csalnám meg!
2011. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Jó pár éve nős vagyok,de ha látok egy jó nőt akkor elszoktam gondolkozni hogy,hogy meg zsinyegtetném.De szeretem a feleségem és sosem csalnám meg!Alapból a férfiba az van bele kodolva hogy minden nőt meg kell csinálni a szaporodás miatt,de ezt az ösztönt kell vagy kellene felül birálni,vagy sikerül vagy nem,akarat és párkapcsolat kérdése.
2011. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%

Aki azt írta, hogy 50 pasiból 48 olyan, mint ő...tény, hogy a mai világban a többség olyan, amilyen, az én barátom 1000ből 1, épp ezért választottam.

Nézd...majd hülye lenne bevallani neked egyik tökös haverod is, hogy nem sunázná azt a jó csajt...kb b*zinak titulálná mindenki. De te nekem ne mondd már meg, hogy milyen a barátom, akit csak én ismerek. Akárhányszor beszélünk, mindig írja/mondja, hogy mi mindent képzelt el velem, mennyire várja ezt meg ezt...

Azt meg hagyjátok már, hogy "férfi ösztön", elég naivak a pasik, ha azt gondolják, hogy a lányoknál kevésbé működik a libidó. A nap 24 órájában képes vagyok a szexre, de csak a párommal tudom elképzelni.

Nőben is, férfiban is, nemtől függetlenül vannak, akik lelkisebbek, érzelmesebben, abban is látják egy kapcsolat szépségét, hogy lélekben is hűségesek. És vannak olyanok, akik nem csinálnak lelki ügyet a szexuális vágyból. Beállítottság, komolyság és az érzelem (szerelem) kérdése.

19/l

2011. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!