Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha egy pár 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy pár 2 éve nem szexelt még?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm és a barátnője 2 éve vannak együtt, de még nem szexeltek (a lány tuti szűz, talán a srác is), viszont már az eljegyzésüket tervezgetik. A lány 19, a srác 21 éves.
2011. jún. 30. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
aszexualitás, van ilyen.
2011. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
hát biztos valami vallásos dolog hogy házasság előtt nincs szex. amit személy szerint nagyon gáznak tartok
2011. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy vallási, a srác egyáltalán nem vallásos, ő már régóta szeretné, csak inkább nem "sietteti".
2011. jún. 30. 15:50
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi közöd nincs másnak a szexuális életéhez!
2011. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megvárják az esküvőt. Vagy csak nem mondják mindenkinek, hogy ők szexeltek, mert lehet, hogy úgy gondolják, hogy nem mindenkire tartozik, hanem csak rájuk.
2011. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

első . gratulálok , remélem ....


amúgy meg semmi közöd sincs hozzá.

2011. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

ez teljesen normális

Sok boldogságot nekik!

2011. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok.


Kedves 15:54

Én is ismerek ilyen párt. Nem érdekli őket túlzottan a szex, egész egyszerűen. Szeretnek együtt lenni kéz a kézbe sétálni, de nem éreznek rá túl nagy ingerenciát hogy -nyersen fogalmazva- betegyék a kukit a punciba. Ez egy létező dolog.

2011. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Tökéletes kapcsolat lehet ez, mert egymásra találtak, kiegészítik egymást. Ha boldogok így, akkor ez egy szép, harmonikus kapcsolat.

Akkor lenne probléma, hogyha egyikük többet akarna, és a másik nem akarná.

Talán bárki mással boldogtalanok lennének.

2011. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Ők így látják jónak. Lehet hogy a nászéjszakán akarnak először. Ez normális, és szerintem sincs ehhez senkinek semmi köze. Azt csinálnak, amit akarnak.
2011. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!