Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 14 éves lány nem rugott még be, nem szexelt még és nem járt egy pasival, de még nem is csókolózott, az szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

szerintem nem, de szeretném megtudni mások mit gondolnak erről :)

aki nem tud norm.választ adni annak nem is kell írnia...


2011. febr. 13. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hívják normálisnak.
2011. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne gáz?
2011. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ilyenkor látszik, hogy vannak normális lányok is még a Földön, mint pl Te.

Van egy lány ismerősöm aki 15 éves és okés, hogy van barátja, de szerintem nem kellene még szexelnie, piál is szóval vannak elég gáz dolgai.

Szóval amit Ő csinál az a gáz!

2011. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, én 22 éves fiú létemre egyszersem rúgtam még be. Sőt, piát nem is ittam, na? :)


Amúgy tényleg ez a normális viselkedés...

2011. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Az a gáz aki szerint ez gáz, 14 ÉVES VAGY BAKKER! egy két évig még legyél már gyerek.

Hogy Chef bácsit idézzem

"Mindennek megvan a maga helye és ideje, és ez az egyetem"

2011. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dr. Akula ***** válasza:
42%
Nagyon gáz ha 14 évesen még nem ismernek fel a detoxban, nincs több baktérium a szádban mint egy nyilvános WC-ben és nem fütyül a lábad között ha fúj a szél! Én a helyedben késbe dőlnék!
2011. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Végre egy korának megfelelően gondolkodó, cselekvő 14 éves lány!!! Tudod, az a baj, hogy nagyon kevesen vagytok, akik így viszonyulnak az élethez. Ismeretlenül is büszke vagyok rád, hogy a női nemhez tartozol. Légy továbbra is ilyen, és boldog felnőtt válik belőled!
2011. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Dr.Akula: ugye ezt egy kissé morbid humornak szántad?
2011. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Egyáltalán nem gáz, sőt! :) Ez a normális! :) Nem maradtál még le semmiről, előtted az élet! :)


Michael

2011. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dr. Akula ***** válasza:
Szerinted? -.-
2011. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!