Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 14 éves lány nem rugott még be, nem szexelt még és nem járt egy pasival, de még nem is csókolózott, az szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

szerintem nem, de szeretném megtudni mások mit gondolnak erről :)

aki nem tud norm.választ adni annak nem is kell írnia...


2011. febr. 13. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos többen vagyunk így mint gondolnátok. csak sajnos ti mai srácok csak a plázap*csákat szeretitek. legalábbis itt szolnok felé igen
2011. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát szerintem rohadtul nincs igazad....azért mert te nem bírtál normális maradni arról a többi normális nem tehet. és igenis van pasim, meg érdekelnek, és szeretem is az alkoholt de nem iszom részegségig.
2011. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok soha életemben még becsípve sem voltam majdnem 16 voltam mikor először csókolóztam. Néhány hét híján 18 mikor elvesztettem a szüzességem egy olyan pasitól akivel 5 és fél évet jártunk. Rajta kívül még 1 pasim volt van a férjem. Velük kettőjükkel feküdtem csak le és nem bántam meg. Sosem drogoztam, a cigit kipróbáltam, de nem szoktam rá. Képtelen vagyok akár csak egy fél pohár pezsgőt magamba erőltetni (pl az esküvőm). Annyira jó azt olvasni, hogy egy ilyen korú lánynak van értékrendje és normája. Egyáltalán nem gáz majd mindennek eljön az ideje!


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A férjem Szolnok környéki és kimondottan rühelli az ilyen "szörnyeket". Szétszolizott bőr, óriási ízléstelen színű és méretű körmök. Közönséges öltözködés. Annyira büszke vagyok a kérdező lányra van egy hasonló korú húgom és ő is pont így gondolja. Jó tudni, hogy élnek még a Földön normális lányok, mindent megteszek, hogy az enyém is pont ilyen legyen.


A 26 éves anyuka

2011. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14:54-nek. Ne hidd, hogy a srácok a plázacicákra buknak akkor is, ha komoly kapcsolatra vágynak. Nekik csak egészségügyi célból kellenek ezek a csajok. Tudod hány srác sopánkodik azért, mert nincs a környezetében normális lány? Megőrülnek a bagós, piás, agyonvakolt "csak a buli érdekel" típusú skalpvadász csajoktól. Sok 18-20 éves itt érdeklődik, hogy eltűntek a normális lányok? Pedig ők már nem kamaszok, komoly kapcsolatot szeretnének. Érdemes belenézni a kategóriába, érdekes dolgokat olvashatsz.
2011. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak akik normális választ adtak :)

és azt is amiket írtatok :)

2011. febr. 14. 15:13
 17/17 A kérdező kommentje:
Dr. Akula: tudod az én iskolámban az a "menő" akinek 13 éves korára már 10 pasija, minden hétvégén leissza magát a sárga földig és 14 évesen cigizik és már elvesztette a szüzességét. Nem hordok csőnadrágot, bolyhos sapkám van, nem öltözöm úgy, mint "ők". És ezért úgy gondolják, hogy mekkora béna vagyok. Ezért kérdeztem. Az én osztályom nagy része ilyen sajnos, és nem tud viselkedni soha. Nem mondom, hogy én nem szoktam rosszalkodni, jó, egy normális gyerek is szokott, de ilyet.. Sokszor volt már bajom abból, hogy nem úgy nézek ki mint ők, és nem azt teszem amit ők...
2011. febr. 14. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!