Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még vissza fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még vissza fog jönni hozzám?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel jóformán csak távkapcsolatban éltem mert 1 hónapban 2 szer találkoztam vele mert elmentünk egy jó időre a családdal itthonról kikapcsolódni...


amikor visszajöttünk, megbeszéltem a lánnyal facebook on egy találkozót ami nálam volt és amire bejött az ajtón egyből közölte hogy már nem akar velem többet találkozni meg hogy már nem szeret csak barátok lehetünk....


utána hazament feljött facebook csetre és közölte velem hogy ténylegesen vége és én megkérdeztem hogy miért ő azt mondta hogy nem szeret meg más tetszik neki de nem egy model alkatú lány...


kérdések az hogy lány és fiú barátságból még lehet szerelem, vissza tudnám kapni szerintetek


2011. jún. 27. 18:44
 1/3 anonim válasza:
Ha más tetszik neki de az nem jön össze lehet elgondolkozik majd a dolgon hogy lehet nem kellet volna otthagynia téged de arra még várnod kell addig megprobálhatsz vele beszélni vagy legutolsó esetben tedd féltékennyé
2011. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt kitudja előre meg mondani??Senki!Az is lehet hogy igen,de az is lehet hogy nem!

Várjál még vele és az idő mindent el rendez és közben lehet hogy te is találsz milliszor jobb csajt!Hiszen fiatal vagy elötted az élet!

2011. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha más tetszik neki akkor minek erőlködsz?Akkor teljesen egy értelmü hogy nem akar semmit egyenlőre,aztán lehet hogy meg gondolja magát!Arra te meg találsz egy sokkal jobb puncit és szépen el küldheted bosszuból a csába!:)
2011. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!