Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő még vissza akar hozzám jönni?

Figyelt kérdés

2 napja szakított velem a barátnőm, mert ő már azt mondta nem ragaszkodik hozzám úgy, nagyon sírtam mikor elmondta előttem, meg ő is.(távkapcsolat) Adott nekem eggy sálat, meg eggy csomó mindent, meg én is őneki. azt mondta tartsam meg, hordjam nyugodtan... aztán mikor jött a busz átöleltem és sírtam. ő is sírt nagyon és annyit mondott hogy nagyon sajnálja.


lehet hogy írni fog még?:( hogy hiányzok neki és jöjjek vissza.. vagy valami.. 1 év 2 hónapot voltunk együtt.. és teljes szívemből szeretem még mindíg..


szerintetek?


2010. nov. 4. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vmi más ok miatt szakított veled.

Ha nem ragaszkodna tényleg annyira hozzád akkor nem sírt volna.De sztem nem fog írni szval érdeklődj te

2010. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is lépjél te, vedd fel a kapcsolatot vele és kérjél magyarázatot!

23/L

2010. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt mondta azért sír, mert nem akart megbántani:( sose akart megbántai és nagyon fáj neki hogy most megkellett bántania. de átöleltem megpuszilta, csókot nem adtam neki, de hagyta a puszit, és az ölelést is.. ezekszerint szeret?:S csak most valami hülyét kapott?:S
2010. nov. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!