Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, hogy vissza akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy vissza akar jönni hozzám?

Figyelt kérdés

10 hónapig voltunk együtt a párommal, voltak kisebb - nagyobb veszekedéseink. Ő egy hónapja szakított velem, de azt mondta nagyon szeret, csak neki ez nem megy. Három nap múlva már új barátnője volt. Írta smsbe, hogy ettől még jóban lehetünk, és ki tudja mi lesz később... De már a telefont se veszi föl, és nem reagál semmire. Szerintetek visszatalálhat még hozzám? Szeret még? Újra kezdené még velem, fog valaha keresni engem? Írhattok személyes tapasztalatokat is.

Sokan mondják, hogy talán meg is csalt, és el kellene felejtenem, de képtelen vagyok rá!!!


21/L


2010. okt. 16. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én amikor szakítottam az akkori barátnőmmel, aztán új barátnőm lett rövid időn belül, nem bírtam elfelejteni az előzőt. Viszont nem 3 nap után jöttem össze valakivel, hanem 5 hónap után. Szóval meg van az esélye annak, hogy a barátod a kapcsolatotok alatt elkezdte építgetni az új kapcsolatát. Ebben az is benne van, hogy talán megcsalt. A megfelellő pillanatban pedig megmondta neked, hogy vége.


Az utóbbi időben volt szex? Tehát úgy viselkedett veled, mint a pasid?

2010. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd!! ha már új barátnője is volt akkor nem hiszem h akar még tőled valamt! :S

de mivel nem ismerem ezért nem tudom h mi lehet még és mi nem... :S


de remélem még kibékülök! :)

2010. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minden rendbe volt, ugyanúgy írta az smseket, igaz, hogy nem jött mindennap, mint előtte. A munkára hivatkozott. Igazából a szakításkor nekem még úgy tűnt, hogy nem is gondolja komolyan.


És aztán te kerested utána a volt barátnődet?? Esetleg újra összejöttetek?

Egyébként az új csaja után 3 nappal még fölhívott negyed órára, még akkor is bizonytalannak éreztem. Azt is mondta, lehet, hogy benéz hozzám aznap. De nem jött. Meg kicsimnek hívott, és akkor is mondta, hogy engem szeret, de már döntött. Mintha agymosáson ment volna át! :(

2010. okt. 16. 12:26
 4/8 A kérdező kommentje:
A szakításkor kérdezgettem, hogy egy másikért hagy e el. Nagyon bizonygatta, hogy nem. Azt is mondta, hogy bárcsak el tudnám hinni neki, hogy ő soha nem csalt meg!
2010. okt. 16. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, velem/velünk ugyanez történt! És most újra velem van! 20/l
2010. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: ez bíztató, köszi hogy leírtad! :) És mennyi idő után jöttetek újra össze? És hogyan? Küzdöttél érte, vagy ő keresett egy idő után?
2010. okt. 16. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
semmi buszkeseg nem szorult beled? persze hogy nem szeret! ha veled akarna lenni veled lenne. mivel jobban erzi magat azzal a masik lannyal,hagyd a fenebe! nem akarlak megbantani,dehat ez teljesen egyertelmu!!ha meg neked mindegy,hat legyel vele ugy hogy van a masik csaj is,de csak magadnak artasz.
2010. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtti 13:07-es vagyok:

Fél év után. Én nem küzdöttem, nagyobb volt annál a büszkeségem, persze lehet,hogy visszafogadni sem szabadna, de basszus, nem véletlenül talált vissza.. Szóval remélem a te barátod is rendes, és nem fog ezután se kihasználni, se hülyíteni. Az utolsónak emg üzenem, hogy nem minden esetben igaz amit írt, de van benne valami.. De vannak más esetek, nem mindegyik kapcsolat ugyanolyan.

2010. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!