Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leirtakbol van ra esely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leirtakbol van ra esely, hogy vissza kapjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan kerdessel fordulok hozzatok, hogy van egy lany, akivel regebben 7 honapot jartunk. O nagyon szeretett, barmit megadott volna ertem, engem viszont nem erdekelt, csak ugy "vele voltam". Aztan inkabb otthagytam, olyan alapon, hogy minek legyek egy ilyen kapcsolatban. Azota csak ritkan beszeltunk, de semmi komoly. Aztan csak nemreg jottem ra, hogy mindennel jobban szeretem. Tegnap elkezdtunk beszelgetni az egyik kozossegi portalon, nagyon jot nosztalgiaztunk, es mondta, hogy jo volna talalkozni, le ulni beszelgetni. Meg hogy: " hat ha most lenne, akkor biztos maskepp alakulna a dolog, meg alapjaban veve tudom, hogy jo srac vagy" Szoval korulbelul ez van, en nagyon szeretnek vele osszejonni megint, csak nemtudom, hogy o mit erezhet. En meg nem szeretnek nagyon ranyomulni. Szerintetek a leirtakbol, talan van meg valami esely, vagy felejtos? Elore is koszonom a valaszokat.
2011. okt. 2. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély hogy újból összejöjjetek mert nem vagy közömbös neki.
2011. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van rá esély, szerintem oda van érted csak lehet hogy bizalmatlanság lesz abból hogy egyszer már kidobtad.
2011. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha nem vagy neki közömbös...de én is "viszonylag" hasonló helyzetben vagyok..és..majd csak lesz valami,és én is bármit megadnék neki(bizonyos határokon belül persze).Megpróbálhatjátok,ha nem nyomulsz annyira,akkor még lehet is valami ebből 'megint' akár ^^
2011. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!