Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vissza jönne hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza jönne hozzám?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben össze jöttem egy lánnyal, és egészen január végéig boldogok voltunk, szerettük egymást, kéz a kézben jártunk mindenhová. Január végén kapott egy állást, és onnantól kezdve nagyon sokszor veszekedtünk. Az igazság az, hogy a barátnőm sajnos sok dolgot nem akart felfogni. Például azt kérte tőlem hogy aludjak náluk hétfőn és kedden is, holott egész nap nem láttuk volna egymást, csak este 7 fele, mikor haza ért volna. Beszéltünk volna 3-4 sort, és ő ment volna aludni, mert ki ne fáradna el reggeltől estig a munkában? de ezt nem akarta felfogni, én pedig hiába mondtam neki hogy ez nem jó ötlet, össze vesztünk ezen. Aztán jöttek a keményebb időszakok, amikor már azt vágta a fejemhez, hogy nem tudok megváltozni, nem kap tőlem semmilyen szeretetet, holott én teljes mértékben el kényeztettem, de ezt nem igazán akarta észre venni. Odáig fajult a dolog, hogy szakítottunk 1 hete :(

Tegnap feljött msn-re, és közölte velem hogy szeretné ha békén hagynám, meg mit tudom én, és szisztematikusan el kezdett mindenhonnan letörölni. IWIW, Facebook, Mywip, stb-stb. Egyedül az msn-ről nem törölt le. Én pedig le töröltem a Farmerama és a Shakes&Fidget nevű online játékból. DE!!!

Azt kérte tőlem hogy vegyem vissza az SF-be, azon belül a céhbe. Vissza vettem, de cserébe azt kértem tőle hogy ő is vegyen vissza ezekre a közösségi oldalakra, illetve ne meneküljön előlem msn-ről, jöjjön fel, beszélgessünk. Nos, ez még nem történt meg, tehát még nem vett vissza ezekre a közösségi oldalakra, viszont mivel tudta a farmerama játékhoz a belépési kódomat, belépett, és ma reggel azt vettem észre, hogy tele töltötte az állatok táljait, illetve vissza vette önmagát a barát listára, mert ott is ki töröltem.

Ja, és még azt szeretném mondani, hogy van barátja. 3 napja ismerte meg, de már ki írta az msn-be hogy ők ketten 1 pár... (szerintem ez sem igaz, de mindegy)

A kérdésem a következő: Ha azt kérte tőlem hogy többé ne zaklassam, akkor miért lépett be a jelszómmal a farmos játékba, és rakatta vissza magát, illetve feltöltötte a tálakat? általában ilyenkor inkább le törlik egymás karaktereit az emberek, de ő mégsem tette. Szerintetek érez még akkor irántam valamit?

Bocsi hogy ilyen hosszú lett a levél, csak muszáj volt egy kicsit terebélyesebben elé mondani, mert máshogy lehet hogy nem értettétek volna.

Ha valakinek esetleg van valami ötlete, hogy pontosan mire menne ki a barátnőm részéről a játék, azt nagyon megköszönném.


2011. ápr. 4. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm 22 éves, én pedig 24 vagyok. Szeretném ha normális válaszokat kaphatnék, mert tényleg nagyon el vagyok keseredve, ugyanis rettenetesen szeretem, és ő is szeret engem, csak ez a sok veszekedés, teljesen kikészítette az idegeit, ezért inkább szakított velem, és egy haverjához menekült, akivel állítólag 3 napja össze is jött, de ezt valahogy nem tudom elhinni, hogy ilyen gyorsan szerelmesek lennének egymásba :( Nem is találkoztak, ugyanis amíg nem szakítottunk, addig csak velem beszélgetett msn-en, hétvégenként pedig együtt voltunk, szóval nem volt rá alkalma egyszer sem hogy talizzon vele. Egyedül múlthéten pénteken, vagyis 3 napja volt az első lehetősége rá.
2011. ápr. 4. 15:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, h azt mondom, de ne ilyen hülye online játékok alapján könyveld el a kapcsolatotokat.. elég gáz, h asszerint vonsz le konzekvenciát, h mit csinál facen.

Szeritnem hagyd lehiggadni, mert most biztos mérges rá, aztán próbálj vele komolyan elbeszélgetni egy kis idő után, h hiányzik, meg még mindig szereted. De ha addig irogatsz neki, amíg nem nyugodt le, vagy nem gondolta át magában, szeritnem csak még jobban veszekedni fogtok.


Szerintem változtasd meg a jelszavadat!! Ha akarna így könnyű bosszút állni, hiszen mindnekinek a te nevdben tudna írogatni..meg stb..


Meddig voltatok együtt, h minden jelszót megadtál neki? Hány évesek vagytok?

2011. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hello.

Csak a farmos játékhoz tudja a jelszavamat, amúgy nem vonok le semmit ebből, tehát ne érts félre, csak furcsálltam az egészet hogy belépett a jelszavammal, és egy kicsit rendbe tette a farmot, pedig direkt azt mondta nekem hogy nincs kettőnk között már semmi, és jó lesz ha békén hagyom. Ennek ellenére úgy látszik, még mindig érez irántam valamit.

A barátnőm 22 éves, én pedig 24 éves vagyok.

Még valami. Én sem szeretem ezeket az online flash játékokat, de erre a farmos izére még ő hívott meg engem, hogy együtt játszunk.

Szerintetek még van esélyem hogy vissza kapjam? főleg így hogy 3 napja van barátja, és folyton azt hangoztatja, hogy vele 1000%-szer jobban ki jön mint velem? tehát nem veszekednek, meg mit tudom én?

Ráadásul azt mondja hogy már nem érez irántam semmit, holott szerintem egy fél éves kapcsolatot nem lehet egyik napról a másikra elfelejteni.

2011. ápr. 4. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, én úgy gondolom, ha olyanokat mond, h az új pasija sokkal jobb nálad.. az már furcsa, ha bizonygatnia kell magának. :-)

De azzal egyetértek, hogy veszekedni nem jó, nekem volt egy 7 hónapos kapcsolatom, ami csak veszekedésből állt.. olyan stresszes voltam, h hihetetlen..amikor végre szétmentünk szabadnak éreztem magam.


Ha úgy gondolod, h az új barátjával nem olyan komoly az egész (lehet, hogy csak arra megy, h felhúzzon Téged vagy passz.. a lányok néha furán állnak bosszút..) ..akkor beszélj vele. Mit veszíthetsz?

2011. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos már tárgytalan a dolog :(

A volt barátnőm boldogan él az új idióta pasijával.

Azért köszi mindenkinek.

2011. ápr. 8. 07:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz dolog, de, ha sekély vígasz is, tudod, h ő boldog.
2011. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!