Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket egy tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket egy tanácstalan 16évesnek? LENT

Figyelt kérdés

16éves vagyok és van egy fiú 19éves találkozgatunk,múlt héten voltam vele diszkóban,nagyon jól elvagyunk együtt elbeszélgetünk..és mondta ,hogy úgy elvan velem mint egy kora bélivel(19évessel).Csókolóztunk.

De múltkorában mondta nekem ,hogy június 18-25.ig dolga lesz akkor nem fogunk tudni találkozni.Mondtam neki oké.És ma este úgy ,hogy együtt megyünk vagy bulizni vagy megyek náluk...erre estére bejelenti ,hogy neki ma este menni kell névnapra menjek vele ..( egy diszkóban tartják) csak az volt a baj,hogy az én volt barátom is ott bulizik ezért én inkább nem mentem vele...most 10körül felhívott,hogy mi lesz mégsem megyek ilyesmi... a fiúról annyit kell tudni Bmw-je van,elég jól állnak anyagilag a szülei.. de magát tartja el.

Szerintetek össze illünk? Vagy valami véleményt mondjatok légyszíves nagyon megköszönném . puszi


2011. jún. 25. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bocsi kiscsaj de esélyes hogy csak dugni akar. Nem gondolom hogy egós vagy, elhiszem hogy így van:) Viszont ezt tudva még jobban hajlok rá, hogy csak dugni akar. Bocs.
2011. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a srácnak Bmw-je van pénzes, te meg tök hülye vagy és a falu k*rvája szerintem összeilletek
2011. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek..hogy csak meg akar dugni..de ettől nagyon! Én nagyon kedvelem ezt a fiút...és nem tudom mi legyen :(
2011. jún. 25. 23:53
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet semmit sem tudni, hogy összeilletek-e. Írj többet, hogy érzitek magatok egymással... stb.


Off: Honnan van annyi pénze egy fiatal gyereknek, amikor nekünk sincs annyi? Pedig a szüleim elég keményen megdolgoztak érte és ők már nem fiatalok.

2011. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jól elvagyunk együtt puszilgat ölelget..hívott hogy menjek vele a Balcsira...meg ilyesmi
2011. jún. 25. 23:54
 16/20 A kérdező kommentje:
Ja és bemutatott a barátainak is
2011. jún. 25. 23:55
 17/20 anonim ***** válasza:
így kezdődik egy gangbang
2011. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tedd próbára valahogy egy barátnőddel.
2011. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De mi még nem járunk végülis hivatalosan...bár kérdezte tőlem már ,hogy akkor most mi van leszek a barátnője? Meg a barátainak is úgy mutatott be ,hogy a barátnője vagyok..
2011. jún. 25. 23:58
 20/20 anonim ***** válasza:

off: neked most azért jön be mert gazdag? mert akkor tök jogos mindkettőtök részéről ő csak dugni akar te meg egy pénzéhes kva vagy.


Off: 19 évesen magát tartja el. ezen gondolkozom szal ha okos akkor egyetemre kéne járnia vagy fősulira ha közepesen okos akkor középsuliban vannak továbbképzések, ha hülye de erős akkor szakmunkásképzöben vannak továbbképzések, hogy szakmát kapjon, ez lehetetlen. mindenképp tanulnia kell még vagy valami nagyon gagyi szakmunka.


Off: miért vagy pénzéhes kva? 16 évesen? összeakarsz vele házasodni?


Off: 50 km elég sok. nyilván senkisem utazik ennyit egy szexért... kivéve ha nagyon szar pasi és neked is csak a pénze miatt kell XD


On: (bocs annyira szar az életed hogy nemtok nem beléd kötni = OFF )

2011. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!