Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket egy tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket egy tanácstalan 16évesnek? LENT

Figyelt kérdés

16éves vagyok és van egy fiú 19éves találkozgatunk,múlt héten voltam vele diszkóban,nagyon jól elvagyunk együtt elbeszélgetünk..és mondta ,hogy úgy elvan velem mint egy kora bélivel(19évessel).Csókolóztunk.

De múltkorában mondta nekem ,hogy június 18-25.ig dolga lesz akkor nem fogunk tudni találkozni.Mondtam neki oké.És ma este úgy ,hogy együtt megyünk vagy bulizni vagy megyek náluk...erre estére bejelenti ,hogy neki ma este menni kell névnapra menjek vele ..( egy diszkóban tartják) csak az volt a baj,hogy az én volt barátom is ott bulizik ezért én inkább nem mentem vele...most 10körül felhívott,hogy mi lesz mégsem megyek ilyesmi... a fiúról annyit kell tudni Bmw-je van,elég jól állnak anyagilag a szülei.. de magát tartja el.

Szerintetek össze illünk? Vagy valami véleményt mondjatok légyszíves nagyon megköszönném . puszi


2011. jún. 25. 23:39
1 2
 1/20 napietus ***** válasza:
91%
elég hülyeség csak azért nem elmenni, mert az exed ott van...
2011. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó ha tudnád a részleteket te sem mennél el,de most nem ez a lényeg...
2011. jún. 25. 23:43
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

"a fiúról annyit kell tudni Bmw-je van,elég jól állnak anyagilag a szülei.. de magát tartja el. "


ezt miért kellett megosztani?

2011. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak írtam róla is infót,de légyszíves ne kötekedjetek már a kérdésemre válaszoljatok! Ha nem tetszik lépj ki innen!
2011. jún. 25. 23:47
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tuti bír téged? Vagy csak meg akar dugni, mert megteheti?
2011. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ebből amit leírtál pont nem tudom megállapítani hogy összeilletek e... :L de egyébként, nem látni semmi ellenvetnivalót ez alapján
2011. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát ez totál romantikus.
2011. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem bír..mert 50kmre lakik..és múltkor is eljött értem haza hozott...de félek ,hogy csak meg akar dugni...mert olyat kérdezett tőlem ,hogy " szerinted össze illünk külsőre?" mert nem egóból írom,a környékünkön az egyik legjobb csaj vagyok(visszajelzések alapján!) és elég sok hódolóm van..
2011. jún. 25. 23:50
 9/20 anonim ***** válasza:
"Szerintetek összeillünk?"- szerintem,ha jártok és szép lassan megismeritek egymást - akkor megérzitek, hogy összeilletek vagy sem. Nem kell semmit siettetni, figyelni kell egymásra. Sétálni, beszélgetni, együtt nevetgélni...ez olyan jó.. és ezalatt megismeritek egymást :)
2011. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ne add magad könnyen..amúgy ez előbb utóbb kiderül, hogy öszeilletek-e..ismerjétek meg egymást


és mindenképp mondd el neki miért nem mentél...csak neki ennél kicsit részletesebben...

2011. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!