Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a fiúnak könnybe lábadt a szeme szakításkor?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy van aki szerint ez csak sajnálatból van. Van aki szerint meg fájdalom. Most melyik ?

(lány szakít a fiúval)

20/L


2011. jún. 24. 23:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
69%

Én férfi létemre érzékeny embernek mondanám magam, és nem szégyellem hogy vannak olyan momentumok mikor könnybe lábad a szemem. Ez van, érző emberi lények vagyunk mi is csak van aki nem meri kimutatni. Na az majd gyomorfekéllyel mehet orvoshoz 40évesen...


25/F

2011. jún. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
49%
nem gáz az a gyöngédséged jelképezi
2011. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
67%

23:37 minden tiszteletem, rossz tapasztalataim miatt nem bírom a korodbeli(ami lényegében szinte az én korosztályom) lányokat, most megmutattad nekem hogy van remény hozzád hasonlót találni.


kedves kérdező, nem tudod magadban eldönteni hogy milyen reakciót váltott ki belőled? meg ha "gáz", akkor mi lesz, elmeséled mindenkinek és jókat nevettek majd? édes istenem.

2011. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Előző!

23:37 kódszámú illető volnék :D

Köszönöm szépen, amit írtál, megmelengette a szívemet. Ugyanakkor nagyon együtt érzek veled... ahogy mondtad, majdnem korombeli vagy - hát, a korosztályomban én sem találtam az Igazit - jelenlegi párom sokkal idősebb nálam. Hozzátenném ugyanakkor, hogy ne add fel - csak hát így nem biztos, hogy teljesen hiteles...

No, mindegy, csak ennyit akartam. Köszönöm :)

2011. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretne, nem akarná hogy megsajnáld mert ha abból volt akkor valószileg azért tette hogy meggondold magad. Viszont ha Szeretett egyértelmű hogy fájt neki. Akár hogy is nem jokedvéből sírt és nem tudom hogy jut valakinek eszébe hogy gáz lenne..:S

te még sohase sírtál fiú miatt? ha igen tudod mit érezhetett, ha nem akkor meg tedd össze a kezed. Nyonorult érzés.. pláne ha még utána a másik ki is cinkel.. :/

Pont mert fiú nem hiszem hogy csak ugy elkezd amúgy sírni, általába még akkor se válalják fel a könnyeiket amikor valami tényleg fáj, nem hogy csak úgy.. a helyet hogy ara gondolkozz hogy gáz-e vagy nem gáz. Inkább abba gondolj bele hogy mekkora fájdalmat érezhetett ha még vissza tartani se bírta tartani a könnyeit.

18/L

2011. jún. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!