Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még szerelem, ha meglátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még szerelem, ha meglátom és könnybe lábad a szemem?

Figyelt kérdés
Vagy ha valami rá emlékeztet és elsirom titokban magam,elvonulva a világ szeme elöl.?Már nem ugy gondolok rá,hogy akarom öt,nemis akarom,nem is kell ö,de mégis fáj,mégis siratom.Sokáig nem volt senkim,utáltam a pasikat,az elötte lévö ex miatt,aztán jött ö,aztán elment,és én ujra...utálom a férfiakat,meg öt is...de azért siratom.Mindenki igy éli az ilyet meg? 21/L
2010. aug. 22. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos.Am meg sztem meg kéne tanulni helyesen írni mert ez már vicc-.-
2010. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Prímás Lancelot ***** válasza:
csak fokhagymát evett.. nem gáz.
2010. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocs,nem vagyok magyar,csak tudok.
2010. aug. 22. 01:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, lassan múlik, mert jó volt...

Nekem volt egy plátói szerelmem, akivel csak néhány hétig jártam, de nem feküdtünk le. :( Jobb is, mert utána talán még rosszabb lett volna nélküle. Hamar lett utána kapcsolatom, szerelem, de a páromon kívül 15 év után is csak tőle dobogott a szívem, ha megláttam. :D Kb 15 évig. Már nem...

Persze ne ijedj meg nem biztos, hogy nálad eddig tart!! :)

2010. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Most vagy abban a korszakodban, hogy a volt szerlmed mennyire is hiányzik:) Ettől még a pasikat nem kell utálni:) Túl esel majd ezen is idővel pedig lehet, hogy már nem szereted!
2010. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 199303 ***** válasza:
igen szerelem:)
2010. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat ez szerelem. De tenyleg nem kell utald a pasikat,1 vagy 2 olyan fiu miatt akik nem erdemeltek teged meg. Biztos,hogy talalsz olyan fiut akivel eleted vegeig egyutt maradsz. Valaki kesobb ,valaki hamarabb talalja meg azt. De mindenki megtalalja.
2010. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, természetes, nyugi. :) Két variáció: vagy magadnak sem vallod be, hogy vissza szeretnéd kapni, vagy pedig tényleg csak gyászolsz. Én a szép kapcsolataimat fél évekig sirattam (négy éves és egy éves), pedig mindkét alkalommal volt már barátom, akit szintén szerettem, igazán. Ez egyszerűen gyász volt a részemről is, hogy valami véget ért. Általában tudtam annak örülni, hogy részem volt benne, de sokszor elpityeredtem miatta. Nem vagyok jó búcsúzó... :/


Viszont a pasikat soha nem utáltam. Egyrészt mert távol áll tőlem az általánosítás, és sok fiú barátom van, akik csodálatosan rendesek, úgyhogy soha nem alakult ki rólam egységes rossz vélemény a férfiakról. Másrészt ha menni kell, hát menni kell... Erről nem az exed tehet. Kiszeretett belőled, vagy szerelmes lett másba, van ez így. Erről senki nem tehet, nincs miért gyűlölni. (Hacsak nem tett olyat, de az írásodból ítélve nem) Viszont amíg ilyen negatív érzések vannak benned, addig ne is álmodj róla, hogy bevonzzol magad köré olyan embereket, akikre vágynál...

2010. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!