Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a fiúnak könnybe lábadt a szeme szakításkor?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy van aki szerint ez csak sajnálatból van. Van aki szerint meg fájdalom. Most melyik ?

(lány szakít a fiúval)

20/L


2011. jún. 24. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Én még sírtam is, miért lenne gáz?
2011. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
47%

hát azért tarthatná magát, szerintem. ha én nő létemre nem sírtam még életemben pasi előtt...


29/N

2011. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne már gáz...? :\ Legalább látszik, hogy megviselte, és szeret... Az lenne gáz, ha annyit mondott volna hogy oké, és közben vigyorgott volna, mint a vadalma... :)
2011. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak meglepődtem hogy majdnem elbőgte magát előttem és ez olyan furcsa hogy ilyet még nem éltem.
2011. jún. 24. 23:18
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

nem baj,de vannak határok...

mondjuk ha elkezdi előttem kisírni a szemét én csak le-sajnálni tudom.. :/

2011. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rendesfiú/19 ***** válasza:
75%
na ezért szokták a fiúk eltitkolni az érzéseiket....
2011. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 napietus ***** válasza:
47%
nem tudom, én mások előtt sírni temetésen szoktam...mondjuk így nem igaz, hogy nem sírtam még pasi előtt, látott engem sírni a díszszászlóalj is, de ott és akkor ez érthető és helyénvaló volt.
2011. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez aztán érdekes kérdés, még érdekesebb válaszokkal. Lesajnálni, meg ciki? Ne nevettessetek már. A férfiakba gyerekkoruk óta nevelik, hogy nem szabad sírni, mert nem férfias, minden fájdalmat tűrjünk. Éppen ezért van annyi férfi szövődményes betegségekkel, mert csak utolsó pillanatban megy mindenki orvoshoz. Ez mind a társadalom hatása.

De közben meg mégis elvárják, hogy legyenek érzéseink, és azt mutassuk is ki. De ha sírunk az meg már gáz? Én tényleg nem értem, hogyan van ez...

20/F

2011. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Előző barátomat többször is láttam könnyezni, mikor olyan komoly témákról beszéltünk, ami mélyen érintette őt. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy ő ettől kevesebb lenne, sőt... Nem értem az előzőek között azokat, akik elítélik, ha egy férfiember sír. Persze nem mindenki előtt. De ha már együtt voltál vele, valószínűleg megnyíltatok egymásnak - jó esetben persze. És igen, a férfiak is emberek. Attól függetlenül, hogy sokszor embertelen elvárásaink vannak velük szemben, mert manapság már tényleg nagyon sok helyütt kell nekünk megfelelniük, de ettől ők ugyanúgy emberek. Lélekkel.

Amikor ez a bizonyos volt-barát szakított velem (és nem fordítva), mindketten sírtunk. Mert fontosak voltunk egymásnak. És az utak elválnak, de a múlt megmarad.

Tehát fogadd el, hogy neki is van lelke. Sőt, örülj neki. Sajnos egyre kevesebb embernek van lelke a 21. században...


18/L

2011. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rendesfiú/19 ***** válasza:
49%
Hmm milyen ritka az értelmes 18 éves nő manapság.
2011. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!