Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vár szakításkor magyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vár szakításkor magyarázatot a másik fél?

Figyelt kérdés
Mért nem elég annyi hogy már nem úgy érzek mint régen, ez az igazság mit akar még hallani?
2010. okt. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán azért vár még "magyarázatot", mert meg akarja érteni miért is lett vége a kapcsolatnak. Ez egy természetes dolog. 30/N.
2010. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez jogos kérdés én sem rétettem soha.

mikor szakítottam párommal hiába mondtam neki hogy azért mert ez már nem jó. demiértdemiért... nem kell erre indok, ha nem akkor nem.

2010. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ez nem indok és nem ok. Az emberek szeretik tudni, hogy miért dobják őket, és ez a "kiszerettem belőled" legalábbis gyanús. A másik barátnőt szokták így letagadni.
2010. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha már együtt voltál vele, méltathatnád annyira, hogy ne csak a saját érdekeddel legyél elfoglalva, és kifejtsd, pontosan mi és miért romlott el, hogy legközelebb ne követhesse el ugyanezeket a hibákat mással.
2010. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Néha a dobott fél abban bízik, hogy ha megkapta a választ, akkor ő változtat a problémás dolgon, így eléri, hogy mégse dobják. Az az érv, hogy "nem akarom egy új kapcsolatban ugyanezt a hibát elkövetni", az csak mellébeszélés. Ilyenkor nem is bír még másik kapcsolatra gondolni, túlságosan fejbe van kólintva.
2010. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is rögtön arra gondoltam, hogy elrontottam valamit. Ha van magyarázat, mindenképp érdekel, hátha rendbe lehet hozni a dolgokat.

Sokkal-sokkal egyszerűbb elfogadni, hogy valami időzített bombát tartogattunk a kapcsolatban, ami végül felrobbant, mint azt, hogy csak úgy elszállt a varázs.

2010. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!