Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom eléggé kimutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eléggé kimutatni hogy szeretem?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és 1,5 éve vagyunk együtt a párommal, akit nagyon szeretek csak úgy érzem nem tudom ezt eléggé éreztetni vele. Sok csalódás ért már a múltban és ezért képtelen vagyok teljesen kitárulkozni, védtelennek érzem magam amitől pánikba esem. Én is rosszul érzem magam a dolog miatt, sokszor adódik olyan helyzet amikor úgy tennék vagy mondanék neki valamit de nem tudom ledönteni magamban a gátakat. Nem akarom emiatt esetleg elveszíteni, félek hogy azt hiszi nem szeretem eléggé, pedig... Nem panaszkodott még sohasem, de biztosan jól esne neki ha nyíltabb tudnék lenni.
2009. márc. 24. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Imádom az ilyen kérdéseket. Mit vársz, hogy valaki mondd valami hűdeokosat?

Mondd neki, hogy szereted, spontán is csókold meg, az biztos érzékelteti.

2009. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na kössz, tőled nem is vártam semmi okosat. Amúgy nem azzal van a baj hogy nem csókolom meg spontán vagy ilyesmi de mindegy, más hátha megérti...
2009. márc. 24. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

ezt csak te tudod megoldani, mi nem.

de mi lenne, ha ezeket a így elmondanád neki? akkor már meg is nyíltál egy kicsit, és segítettél is magadon. kérd meg h segítsen neked ebben, másfél év után már megbízhatsz benne nyugodtan.

ha meg mégse megy, az is megoldás ha írsz neki egy levelet (de ne emailt! hanem szépen lapra, h lássa komolyan gondolod nemcsak leültél pötyögni vmit a gép elé!), írásban mindent könnyebb kimondani. biztos megértő lesz:)

2009. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Azt hiszem én megértelek :) Velem is ez van, csak talán én egy kicsit más vagyok.

Ezt a kérdést amúgy én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Én is védtelennek, sebezhetőnek érzem magam, és túlságosan "macsó" vagyok ahhoz, hogy szerelmet valljak.


Rengetegszer szeretnék én is mondani neki valami szépet, amitől kb elsírja magát, de nem találom a szavakat, és nem megy. Csak nézek rá, hogy milyen gyönyörű, de nem tudom hogyan fejezhetném ki magam. Bármit megtennék érte, és ő a legjobb dolog ami valaha történt az életemben, de nem tudom hogyan tudathatnám ezt vele.

Persze az se fér a fejembe, hogy miért nem érzi, én érzem, hogy ő imád.

Nekem már panaszkodott, sőt ő mindig nyávog :))

Ilyenkor rá szokott kérdezni, hogy szeretem-e szokott-e nekem hiányozni meg hasonlók amire mondom, hogy persze. Majd nagynehezen kipréselek magamból 1-2 őszinte mondatot, hogy szeretem, és örülök, hogy ő az enyém mert sosem találnék még egy ilyen embert.


Most azt próbálom neki elmondani, hogy bárcsak ő is azt érezné amit én, és bár tudná mennyire különleges. Mert nem tudja...

De szerintem ezt sosem tudnám neki elmondani.


Mi is másfél éve vagyunk együtt kb, eddig 1 mondatom volt összesen, amitől meghatódott. Amikor azt mondtam neki, hogy őt sosem pótolhatja senki vagy valami ilyesmit. Persze előtte kérdezett valamit.


Egyébként nekem sem sikerül annyira kimutatni neki, amennyire szeretném. Egyszerűen nem tudom. Nagyon magabiztos vagyok, de a köszönöm, meg a szivesen, a szeretlek és a hasonló szavakat is nehezemre esik kimondani.


Azt érzem, hogy sebezhető vagyok, és gyenge. Pedig úgy érzem ez teljesen más, mint az eddigiekkel, ez örökre szól, bármi lesz mindig sokat fog jelenteni nekem, ő a lelkitársam :)


De ezt ő nem tudja szerintem...


Levelet sosem tudnék neki írni mert akkor még jobban égek, inkább gyorsan elmondom élőben, amikor úgyis olyan hangulata van. Persze nekem ehhez az kell, hogy kissé megalázkodjon, és ő tegye meg az első lépést, és így talán nem érzem ezt annyira gyengeségnek, ha őszinte vagyok vele.


Húú, de össze-vissza írtam, ne haragudj. Már aludnom kellene.

2009. márc. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fú ez tök fura én el sem tudom képzelni h megalázónak gondoljam kimondani neki az érzéseim... persze én se fogok nyálas ódákat zengeni, de valahogy szeretem neki mondani. a barátom viszont valóban hasonló mint te, csak néha a fülembe súgja h szeret, illetve még az ágyban tudja kicsit elengedni magát és akkor szokott arról 'áradozni' h milyen tökéletes vok :) de szerintem az se jó ha folyton dicsérgetitek meg becézgetitek egymást. :D ezt még leírom, a legextrémebb mondat amit valaha sráctól hallottam ilyen téren (14 voltam, szőkésbarna hajjal és utáltam ha szőkéznek), azt mondta: olyan mesébe illő, mikor a selymes-szép szőke hajaddal fogócskát játszik a szél a naplementében... na erre magamban azt gondoltam h a k. anyád szőke :D:D:D:D
2009. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Változtass az életviteleden vagy szokd meg ezt a helyzetet kislány. Sajnos ez van. Puszi.
2009. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, köszi szépen, örülök hogy azért van valaki aki megért! Jó lenne ha én is olyan felszabadultan tudnék beszélni az érzéseimről, de sajnos nem megy. Viszont mindent megteszek, hogy ha szavakkal nem is, de tettekkel bizonyítsam hogy mennyire szeretem.
2009. márc. 25. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne rágd magad. Az hogy vele vagy jelzi a számára legbiztosabban hogy szereted. A fiúk nem igazán igénylik, hogy ezt külön mondjuk szóban kifejezd nekik. Ezért is nehéz nekünk a lányok felé szépen kifejeznünk, hogy szeretjük őket.

31F

2009. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok


Én is nagyrészt tettekkel bizonyítom, és azt hiszem ez elég. Hát van amikor igen, van amikor nem.

De szerintem többet ér, ha teszel érte valamit, mint hogy éjt-nappallá téve nyomod neki a csöpögés szöveget, ami vagy igaz, vagy nem :))


Egyébként én mára már sokkal jobban ki tudom mutatni, már ijesztő számomra :O

Engem egy olyan srác változtatott meg, aki pont az ellentétem és állandóan bókolni kell neki meg minden ilyen dolog. :) Ha egy nap nem mondok neki semmi kedveset már sír, hogy nem is szeretem. És így idővel megszoktam.


Vagy ha kedves, melegszívű emberekkel esetleg művészekkel veszed körül magad az is sokat segít (számomra ront :D) a helyzetet. Utána sokkal könnyebb lesz, szinte már nevetségesen romantikus :)


Persze nem biztos, hogy ugyanaz a helyzeted, ami nekem volt, de remélem megoldódik valahogy ha már ennyire zavar téged.

Különben egy átlagos pasinak nem okoz ez gondot, hogy nem mondogatod neki állandóan. Csak annak okoz inkább, aki túlságosan önbizalomhiányos, vagy aki érzékenyebb lelkű.

2009. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet hogy neked az segített hogy a párod hangot adott annak hogy mutasd ki, rávezetett a dologra, de nálunk az a baj hogy az én párom nem szól érte, nem panaszkodik, de ettől még lehet hogy ő is igényelné.
2009. márc. 25. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!