Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam a barátom mert megcsalt. De hülye paraszt pletykál rólam mindent. Mit csináljak már vele?

Figyelt kérdés
Megcsalt,és én összeszedtem a cuccit míg nem volt itthon és kidobáltam az emeletről.Azóta nem is beszéltem vele,de ő mindenfélét terjeszt rólam hogy én prosti vagyok meg hogy mostanában milyen kiált fejem van.Elég kis városban lakom.30.000 fős kb és itt mindenki tud mindent mindenkiről.Nekem ez nagyon kínos.Mit csináljak vele?Szerintetek?
2011. jún. 22. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
ásd el a legközelebbi parton : pl Dunapart ;)
2011. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél egy magnumot. Nekem a mandulás a kedvencem:)
2011. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

ha valaki megkérdezi, hogy eből mi igaz, mond, hogy mive kidobtad, szegény feje nem bíra elviselni.

Valahogy így: Hát igen, nem mindenki viseli el, ha kidobják, főleg ezek a kisfa*szú hazugok :)

2011. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"okos engedd,szamár szenved"..ne foglalkozz a pletykákkal mert csak magadat teszed tönkre..ő meg úgyis csak saját magát járatja le ezzel a viselkedéssel. rosszabb neki ha nem foglalkozol vele és látja h elengeded a füled mellett ezeket a dolgokat..bár tudom,h nem könnyű ,hisz úgy érzed h téged alázz ezzel,de csak a sértettség beszél belőle..

szóval mást szerintem nem nagyon tudsz tenni ilyen estben sajnos..


21/L

2011. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Kulturált emberek megoldják egymásközt kulturáltan, nem az ablakból hajigálják ki a másik cuccát. Megérdemlitek egymást.
2011. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!