Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kidobtam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kidobtam, de megbántam.

Figyelt kérdés
Kidobtam a barátnőmet tegnap sms-ben. Az ok az volt, hogy sokat veszekedtünk, mert nem bíztam benne és sokszor viselkedett úgy, mintha csak szórakozna velem. Kidobtam este és a testvére ma mondta, hogy bőgött egész éjjel és totál kiborult. Most ilyenkor úgy érzem, tényleg szeretett ha ennyiee kivan... Ti mit gondoltok? Vissza lehet ezt még csinálni vagy tényleg vége? Én is szarul voltam éjjel miatta, de azt hittem nem így viseli majd, hiszen azt hittem nem szeret igazán.
2011. febr. 5. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sms-ben dobtad ki?? Csak a gyáva ember csinál ilyet. Amúgy meg bizalom nélkül nincs értelme egy párkapcsolatnak, de ha vissza akarod kapni, akkor beszélj vele.
2011. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyáva alak vagy. Msn-en nem lehetett volna kidobni?
2011. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem gyávaság volt. csak másokkal flörtölt a neten facebookon is... kicsit betelt a pohár nálam
2011. febr. 5. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:

ha visszaakarod kapni, akkor itt az ideje a tükör elé állni, és elkezdeni gyakorolni a könyörgést..

ha visszafogad óriási szerencséd van..

és legközelebb légy férfi, állj oda elé és a szakítást egy megbeszéléssel kezd..

18/l

2011. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehogy könyörögj!


Azt érzed, hogy talán rosszul döntöttél. De gondold át hideg fejjel, hogy hogyan is döntöttél:

Nagyon helyesen a tettei alapján ítélted meg a lányt, és úgy döntöttél, hogy nem fér bele neked, ha nyíltan kacérkodik másokkal.

Most pedig hallomásból értesültél valamiről, ami miatt megváltoztatnád a megalapozott döntésed?


Vagy mégse megalapozott? Az sms küldés hirtelen haragból történtnek tűnik, miért nem inkább személyesen tetted? Ennyit szerintem bárki megérdemel, már csak a saját becsületed miatt is.


Szóval ha helyes döntés volt, akkor hagyd ennyiben.

Ha ő jönne, hogy béküljön, akkor talán tényleg szeretne veled lenni, akár vissza is fogadhatod, de ha megint úgy viselkedik, akkor dobhatod újra. Kell ez neked?

2011. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazad van. köszi.
2011. febr. 5. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem most már hagyd. Leírtad, hogy úgy viselkedett, ami nálad már nem fért bele a kapcsolatba, úgyhogy sajnálatból ne fogadd vissza.


A másik: bármit is csinált a lány, akkor is vegytiszta gyávaság sms-ben szakítani, ezen nincs mit magyarázni.

2011. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!