Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timido kérdése:

Elmondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes, és úgy tart, kidobtam mint egy szemetet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit neten ismertem meg.

Egyszer még májusba összevesztünk, letöröltem msnemről, aztán szeptemberben újra beszéltünk.

most találkozunk másodjára, és én mondtam neki, hogy nem szeretem őt, nem vagyok szerelmes

erre engem okol vagyis hogy csak játszok vele, meg kidobom mint egy szemetet meg ilyenek. mikor nem is lehet párkapcsolatról beszélni 2 találkozás miatt.

vélemények? érezzem magam rosszul, vagy nem jelent semmit, és éljem tovább az életem zavartalanul?


2011. márc. 1. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

ez hülye, hagyd a francba.

semmiképp ne érezd rosszul magad emiatt. de szerintem többször ne találkozz vele

2011. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik neked, akkor minek húzod az agyát, minek beszélgetsz vele???
2011. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem húztam az agyát. msn en is mondtam neki, hogy nem sokat érzek iránta, de ő elszeretett volna jönni.
2011. márc. 1. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
anélkül is lehet beszélgetni valakivel, hogy össze akarnál jönni vele. annyira undorító, hogy egy fiú csak azért akar beszélni a lánnyal mert bejön neki..
2011. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"nnyira undorító, hogy egy fiú csak azért akar beszélni a lánnyal mert bejön neki.."


akkor minek beszélgetni?

2011. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éld az életedet tovább, zavartalanul.
2011. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
mondjuk barátságból/haverságból is lehet beszélgetni... :'))...
2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy miért akadt ki így ezen. NEm is volt szó nagy kapcsolatról. Nyugodtan legyél, ő reagálta túl, és jó hogy tisztáztad a dolgot, mintsem hogy játszottál volna az érzelmeivel. Akkor lehetne rád kiakadva, de mivel ez nem történt meg, ezért semmi oka rá :)
2011. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most azért gondoljon bele mindenki, aki azt kérdezi, hogy ilyen esetben minek beszélgetni: ha nem beszélgetne két ember, akkor honnan a túróból lenne egyáltalán lehetőségük megismerni egymást?

Szerintem a legtöbb esetben nem úgy működik, hogy ránézek valakire, váltunk két szót és hopp, már bele is szerettem. Ahhoz, hogy kialakuljon valami, egy párszor még beszélgetni, találkozni kell. Aztán van beleszeretünk az illetőbe, vagy nem. Ha nem, akkor szépen megmondjuk neki.

2011. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se érezd magad rosszul, ez a fiú teljesen hibbant, vagy valami lelki zavara lehet.
2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!