Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timido kérdése:

Elmondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes, és úgy tart, kidobtam mint egy szemetet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit neten ismertem meg.

Egyszer még májusba összevesztünk, letöröltem msnemről, aztán szeptemberben újra beszéltünk.

most találkozunk másodjára, és én mondtam neki, hogy nem szeretem őt, nem vagyok szerelmes

erre engem okol vagyis hogy csak játszok vele, meg kidobom mint egy szemetet meg ilyenek. mikor nem is lehet párkapcsolatról beszélni 2 találkozás miatt.

vélemények? érezzem magam rosszul, vagy nem jelent semmit, és éljem tovább az életem zavartalanul?


2011. márc. 1. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem komplett, és még zsarolna is.
2011. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban konkrét voltál és egyértelműen megmondtad már a kezdetek kezdetén, hogy nem tetszik neked és ne reménykedjen párkapcsolatba akkor a srác magának köszönheti, mert ugyan reménykedni lehet de ha már az elején megmondtad a tutit akkor sajnos a reményei nem teljesültek és ez az ő hibája nem a tiéd.Éld az életet tovább és légy korrekt mindig a jövőben is..most képzeld el mi lett volna ha még hitegetted volna is....
2011. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!