Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A minap megismertem egy arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap megismertem egy arab fiút egy szórakozóhelyen és jól elvoltunk, vagy 5 órán át táncoltunk és smároltunk. Találkozzak vele később, vagy zárjuk le itt a dolgot?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes volt és azt mondta, azért van Magyarországon, mert a SOTE-n orvosnak tanul. Nem tudom, hihetek-e neki..

Anyum szerint az arabok drogcsempészek stb. és nem megbízhatóak és ő nem szeretné hogy összejöjjek vele.


Köszönöm a válaszokat!!

18/L


2011. jún. 21. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hihetsz neki, én is erre az egyetemre járok, és két arab csoporttársam is van. Ők egy alapítvány segítségével kerültek be erre a képzésre, és általában sokat tanulnak, bár nem mindig tudnak lépést tartani a nyelvi nehézségek miatt. Bulikban tényleg nagyon nyomulósak, viszont kedvesek és segítőkészek illetve szeretnek beszélgetni, hogy gyakorolják nyelvet. A koliban is segítenek felvinni a bőröndöt, kiengednek az ajtón stb.

Viszont ez nagy valószínűséggel csak a látszat. Igaz, ha SOTE-s, akkor nem bűnöző, tényleg orvos szeretne lenni, de ugyanúgy vallásos, és sokmindent máshogy értékel.

Egy medika.

2011. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon más kultúrkör. Itt alkalmazkodnak, tudják, hogy azt nem tehetik meg amit otthon. És azt is, hogy az itteni lányok könnyűvérűek ahhoz képest, hogy otthon lánnyal nem is engedi a lány családja egyedül amíg nem házasok.

Az európai lányokat zömmel krvának tekintik... Persze, hogy kedves, meg akar kapni...


Egy szomszédom házasodott ki rgy arabhoz, mikor odautaztak a fazon elcserélte egy kecskére.


A rasszizmus egy kitalált szó amit az emberek megfélemlítéséte használnak.

Ez egy kultúra általános ismerete és tipikus szokásai...

2017. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!