Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a szüleim kibuknán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szüleim kibuknának ha bemutatnám neki az új pasimat? Érdekelné őket maga a tény, hogy félig arab?

Figyelt kérdés
A barátom apja arab(vállalkozó),anyukája(orvos) magyar de itt élnek M.o-n. Vallásilag nem keresztény, de nem is muszlim,bár az apja az. Egyébként a srác sportoló, és jók a tanulmányi eredményei is
2011. jún. 11. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Luke, én vagyok az apád! Igenis kibuknék!
2011. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy sejk famíliának valószínű jobban örülnének, de sztem előbb járd körbe, pl mittom én tv-be szó van az arabokról, jegyezd meg h ezek milyen rendes emberek, ha elhajtanak, v olyan a reakció, akkor hanyagold a témát egy kicsit
2011. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, valószinűleg igencsak megdöbbennek. Ha 12 éves vagy, akkor sem lesznek lelkesek.

Egyébként meg attól függ, milyenek a szüleid. Ha normálisak, akkor nem az etnikumán, a vallásán vagy a tanulmányi eredményén fog múlni, hogy örülnek-e neki.

2011. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a kérdés írója fiú ,akkor meleg, mivel említette,hogy az új pasija arab.Mellesleg szerintem akkor inkább arra lennének kibukva ,hogy meleg a gyerekük ,de gondolom leányzóról van szó.Mond el nekik, ha kibuknak akkor rasszisták. :D
2011. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és már rég elmúltam 12 :D Leginkább apukám véleményétől félek ugyanis ő nincs kibékülve velük
2011. jún. 11. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem jobb ezen minél előbb túlesni. de pl az én szüleim tuti kiakadnának... nem bírnak semmilyen más etnikumot... ami szerintem hülyeség, de hát neked is el kell ezt fogadnod. lehet, ha megismerik, hogy rendes srác, akkor előbb utóbb elfogadják, hogy félig arab.
2011. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Arab vállalkozó: jobb esetben pénzváltó, rosszabb esetben fegyver kereskedő


És az apád helyében nagyon kiborulnék. Az én lányom nem álljon össze arabbal, cigánnyal, zsidóval, négerrel, szlávval, kínaival stb.-vel. Most tök mindegy, hogy félig, nyolcadik, vagy hatvannegyedik az, de akkor is az.

2011. jún. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző. Hadd ne mondjam, hogy már te is nagy valószínűséggel milyen kevert vér vagy. Én a magam részéről nem igazán vonzódok a más etnikumú nők felé, de erről semmiféle filozófiai meggyőződésem nincs, éppen ezért senkinek nem tiltanám meg, a saját gyerekemnek se.
2011. jún. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!