Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A minap megismertem egy arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap megismertem egy arab fiút egy szórakozóhelyen és jól elvoltunk, vagy 5 órán át táncoltunk és smároltunk. Találkozzak vele később, vagy zárjuk le itt a dolgot?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes volt és azt mondta, azért van Magyarországon, mert a SOTE-n orvosnak tanul. Nem tudom, hihetek-e neki..

Anyum szerint az arabok drogcsempészek stb. és nem megbízhatóak és ő nem szeretné hogy összejöjjek vele.


Köszönöm a válaszokat!!

18/L


2011. jún. 21. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudok neked erre normális, hasznos választ adni. Én is ismerek arabokat meg fekákat és van köztük aki megbízható, van aki nem. Ezt nem lehet megmondani így ismeretlenül...
2011. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha a helyedben lennék elmennék vele randizni, kikérdezném, majd döntenék, hogy elég, vagy go tovább. :)
2011. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én valamiért nem szeretem az arabok tekintetét... irritál. nem a bőrszínnel, nem a nyelvvel van baj, tehát nem rasszizmus, hanem a tekintet... szörnyű...
2011. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, ez igaz..csak én paranoiás vagyok, olyan sok rosszat hallottam.

De adjak neki egy esélyt? Te az én helyemben mit tennél?

2011. jún. 21. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Istenem... Miért lenne minden arab drogcsempész? Arabok közül nagyon is sokan vannak itt egyetemistaként. Gondolom anyukád azért mondta ezt, mert belül előítéletei vanna kaz arabokkal szemben és egyszerűbb azt mondani,hogy bűnözők mint elismerni, hogy ő a rasszista.
2011. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom, hogy mind drogcsempész, csak próbálok óvatos lenni és hallgatni a bölcsebbre.. félek, hogy elrabolnak vagy megerőszakolnak meg ilyenek :S
2011. jún. 21. 22:11
 7/12 rucaöröm válasza:
49%
Szerintem nyugodtan találkozz vele, de ha ennyire aggódsz, akkor valami forgalmas helyen,a hol sokan vannak, pl üljetek be egy kávéra. Beszélgessetek, és ismerd meg szépen lassan. Én azt tapasztaltam,hogy az itteni külföldiek, arabok minden lánynak udvarolnak, és eléggé nyomulnak, gondolom megszokták a könnyű vérű nőcskéket.. Szóval semmiképp ne bújj vele ágyba, amíg nem ismerted ki jó alaposan :)
2011. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

max Dubaiba visznek prostinak az sem lehet olyan szörnyű :D

nem hiszem, hogy félned kéne tőle, na de azért botrányos hogy elhódítják előlünk a szép magyar lányokat :D

2011. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kinek a pap,kinek a papné...tény,hogy sok arab orvos van Magyarországon... de gondolj bele:

-más kultúrából való

-más szokásokat ismer

-mások a szexuális kívánságai

-más a nőkhöz való viszonya

-más a baráti köre

-más a neveltetése

2011. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Hülye ribanc. Első találkán már smárolni.

Anyukádnak igaza van, amellett, hogy drogcsempészek, még emberekkel meg fegyverekkel is kereskednek. És ez még a jobbik tulajdonságuk.

Az ég világon mindenkit gyűlölnek, aki nem muzulmán. Teljesen elvakult gyilkos, agresszív, fanatikus állatok, akik csak bűnözni jöttek Európába. Rosszabbak, mint a cigányok.

Nem beszélve, hogy tárgynak tekintik a nőt, akit lehet nyugodtan megalázni, agyonverni, elcserlni pár kecskéért, vagy meggyilkolni.

Gondolom majd párszor megdug és ha terhes leszel, vissza takarodik a sivatagba és nekünk a nyakunkon marad egy korcs arab kölyök.

De ha neked ez kell.

2011. jún. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!