Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit ez mitakar? :D

Figyelt kérdés
Felvett pár honapja egy csaj fécbukon nemismertem de volt sok közös ismerösunk mindig lájkolgatta képeim stb stb asztán pár hete találkoztam vele egy buliban puszi puszi felismert én is öt elég helyesnek találtam nembeszéltunk sokat mert elkellet mennie azota nemtalálkoztunk de nemsokára leszz egy buli ahova meghívtak engem is lehet h ö is jön és most totál bevagyparáza mi a fenét csináljak most tetszem neki hogy hajtsak rá? hogyan? :D elégbutakérdéstudomén 16/f
2011. jún. 18. 22:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Most ez mit akar? *
2011. jún. 18. 22:55
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez a fészbukos dolog meg ez az egy találkozo nem volt elég ahoz hogy bármi is kialakuljon köztetek.sztem tök semleges a csaj.ha ott lesz a legközelebbi bulin akkor ismerkedj me vele jobban aztán majd kiderül hogy szimpi vagy e neki vagy sem.
2011. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod kell hogy ez mitakar ez. De szerintem ha ilyeneket csinál akkor bejössz neki. Hajrá :D!
2011. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne szórkozz!!!Adjál neki!
2011. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!