Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszenek a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a telt nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,tavaly szültem és sajna felszedtem pár kilogrammot.egyedül nevelem a fiam és szeretnék párt találni magamnak.85kg vagyok ami eléggé látszik is és még a csípőm is széles ami még plussz rátesz.szeretnék aranyos kis nyári rövid szoknyát ami tetszik nekem is és a férfiaknak is de borzasztóan állnak.a cicim sem a legszebb,popsi az van rendesen.fogyni fogyok lassan 1-1kilot de kevés.van olyan férfi akinek valóban tetszenek a telt lányok és nem csak állítják mellette meg a vékonyabb csajok után kacsingat?szeretnék párt találni magamnak de nagyon nehéz így ismerkedni is mert mindig a vékony csajokkal kezdenek ki...
2011. jún. 18. 17:20
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Erről annyit, hogy hónapok óta vagyok reménytelenül szerelmes egy olyan lányba, akit a közös ismerőseink debellának csúfolnak a háta mögött... számomra mégis ő lenne a tökéletes társ.

85 kilósan is lehet gyönyörű egy nő, nem lehet, h rossz helyeken keresgélsz partnert? pl.: a nagydarab, mackós srácok között szerintem biztosan találnál párt.



Remélem én vagyok, bár tudtommal engem nem csúfolnak :D

2011. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:48


Sajnos nem Te vagy az, de ha gondolod, lehetsz!

2011. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

hát azt h engem csúfolnak e,nem tudom,nem hiszem,azért annyira nem volt telt.

igen,én is így vagyok vele hogy ha valakinek a pici nem tetszik akkor az ne is szeressen.vagy szeressen vele vagy sehogy,ő hozzám tartozik

2011. jún. 19. 06:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!