Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszenek a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a telt nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,tavaly szültem és sajna felszedtem pár kilogrammot.egyedül nevelem a fiam és szeretnék párt találni magamnak.85kg vagyok ami eléggé látszik is és még a csípőm is széles ami még plussz rátesz.szeretnék aranyos kis nyári rövid szoknyát ami tetszik nekem is és a férfiaknak is de borzasztóan állnak.a cicim sem a legszebb,popsi az van rendesen.fogyni fogyok lassan 1-1kilot de kevés.van olyan férfi akinek valóban tetszenek a telt lányok és nem csak állítják mellette meg a vékonyabb csajok után kacsingat?szeretnék párt találni magamnak de nagyon nehéz így ismerkedni is mert mindig a vékony csajokkal kezdenek ki...
2011. jún. 18. 17:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy ha 60 kiló lennél, akkor sem tolonganának,mert van egy babucid. ez jobban elriasztja a pasikat, mint a zsír. próbálkozz komolyabb, idősebb férfiakkal
2011. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Dehogynem akadály. Régen is az volt. Barátnőm mindig is szép nő volt, de egyedül maradt egy gyerekkel. A gyereke már felnőtt, ő azóta sem talált párt.

Hiába normális valaki, ez sokak szemében visszatartó erő. Nekem sem kellene olyan férfi, akinek gyereke van. Legyek én az, akitől gyereke fog születni, ne egy második.

2011. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Folytatás.. A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:41


..csak azzal,hogy vicceskedve,vagy nem annyira viccesen azt mondják,hogy nagy a feneked,vagy hasad,vagy akármid.

2011. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék velem egykorú sráccal lenni mert nem érezném jól magam vele,komolytalanok a 20-onévesek 90%a.inkább az idősebb pasik jönnek be.szeretnék még szülni ,szeretnék családot,és egy ffit aki szeret minket viszont.
2011. jún. 18. 17:47
 15/43 anonim ***** válasza:

Megértem és sajnálom, ne félj lesz párod, de ne a külsődben keresd az okot.

Én veled egy idős vagyok, én is mindig is az idősebbeket szerettem, a mai napig így van ez. Szóval megértelek.

2011. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le leszek pontozva. De én nem kezdenék valakivel akinek gyereke van 22 évesen.


21/f

2011. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
mint más anya én is családban szerettem volna szülni-nevelni a gyerekemet.csak hogy az apuka másként gondolta,meglépett,azóta sem hallok felőle ,pedig már 1 éves elmúlt a fia,szerintem ez nem lehet visszatartó ok,de ez pedig az én véleményem
2011. jún. 18. 17:53
 18/43 anonim ***** válasza:
Persze nem is mondta senki, hogy a te hibád és nem is azért nem akarnak veled kezdeni, mert felelőtlennek tartanak és egyebek, hanem egyszerűen azért, mert nem akarják más gyerekét. Nekik ez visszatartó. Van férfi, akit nem zavar, de rengeteg nem kezd olyan nővel, akinek gyereke van.
2011. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
az apuka mért léépett le? egyébként most kivel élsz?
2011. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

elég szomorú.....

a szüleimmel és a hugommal lakunk..

azért ment el mert nem volt jó a kapcsolatunk és én nem szerettem volna a kettőnk kapcsolatát folytatni ő úgy gondolta h akkor a gyerekéről sem kell gondoskodnia.azóta nem is hívott,semmi

2011. jún. 18. 17:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!