Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszenek a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a telt nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,tavaly szültem és sajna felszedtem pár kilogrammot.egyedül nevelem a fiam és szeretnék párt találni magamnak.85kg vagyok ami eléggé látszik is és még a csípőm is széles ami még plussz rátesz.szeretnék aranyos kis nyári rövid szoknyát ami tetszik nekem is és a férfiaknak is de borzasztóan állnak.a cicim sem a legszebb,popsi az van rendesen.fogyni fogyok lassan 1-1kilot de kevés.van olyan férfi akinek valóban tetszenek a telt lányok és nem csak állítják mellette meg a vékonyabb csajok után kacsingat?szeretnék párt találni magamnak de nagyon nehéz így ismerkedni is mert mindig a vékony csajokkal kezdenek ki...
2011. jún. 18. 17:20
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

örülök h írtál és azt is h őszintén kifejtetted a véleményed.közös döntés volt,szerettünk volna.aztán mégis tönkre ment a kapcsolatunk,de ez mostmár annyira nem bánt,mert ha valóban ilyen,akkor ő nem ffi,nem apának való.

valamennyit most is fogyok,sőt szülés óta kb 10kg-ot fogytam le,már ez is valami.remélem megtalálod azt a lányt akivel boldogok lesztek és családotok lesz:-)

2011. jún. 18. 18:25
 32/43 A kérdező kommentje:
hát bár a sportcipőt szeretem,de köszönöm,valóban így van ez:-) mint már írtam nem vok elkeseredve,remélem rövid időn belül én is hasonlót fogok tudni ide írni:-) még egyszer köszönöm
2011. jún. 18. 18:28
 33/43 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a gebe lányokat cseppet sem ha nem lenne párom és netalántán ismernénk 1mást (meg persze ha lenne szerelem is stb) akk én szivesen elfogadnálak a kisgyerek meg nem akadály szerintem . és szerintem sok férfi szereti ha van husi:P

21F

2011. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

előző vagyok a 18:59es

remélem hogy hamar találsz magadnak 1 értelmes hapit. az én szüleim is elváltak és van anyámnak 1 hapija bár iszonyat bunkó és alpári paraszt próbáltam közeledni felé meg sokminden és mások szerint is az 18éve vele van. dehát anyám szereti nekem meg nemsok közöm van hozzá. (ez lemaradt valamiért)

2011. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Erről annyit, hogy hónapok óta vagyok reménytelenül szerelmes egy olyan lányba, akit a közös ismerőseink debellának csúfolnak a háta mögött... számomra mégis ő lenne a tökéletes társ.

85 kilósan is lehet gyönyörű egy nő, nem lehet, h rossz helyeken keresgélsz partnert? pl.: a nagydarab, mackós srácok között szerintem biztosan találnál párt.

2011. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm és örülök a véleményednek:-)

én úgy választanék párt h a picinek is jó legyen,szeressék egymást...

köszönöm,és remélem nagyon boldogok lesztek:-)

2011. jún. 18. 19:19
 37/43 A kérdező kommentje:
nincs is bajom a mackós ffiakkal ,legalább van hová bújni csak hogy nekik is elég nagy %-uk a vékonyabb lány társaságát keresik
2011. jún. 18. 19:22
 38/43 anonim ***** válasza:
Nekem elég ijesztő egy 22 éves lány gyerekkel. Nem tűnik elég megfontolt döntésnek a gyerekvállalás ebben az esetben. 34 vagyok és férfi, de még nincs gyerekem és nem is vállalnék egy év kapcsolat után mint például egy ismerősöm tette. Szerintem több év együttélés után jöhet elő ez a téma.
2011. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
nem mondom hogy nincs igazad,ezt belátom,a saját hibás is az h most egyedül vagyok vele,de ha soha nem lenne ez miatt velem egy ffi sem akkor sem bánnám ,mert van egy tündéri szép fiam aki viszont mindent-és mindenkit kárpótol.
2011. jún. 18. 20:01
 40/43 anonim ***** válasza:

Ne bánkódj!:) biztos találsz valakit. Anyósom 18 évesen lett terhes egy egyéjszakás házibulis szex miatt. Természetesen a pasinak volt családja stb., a nevére sem vette a férjemet. Anyósom pocakban a férjemmel ismerkedett meg a késöbbi férjével és akkor jöttek össze, férjem a nevelöapa nevén is van. Aztán született még 2 féltesója.:)


Néha én is elgondolkodom, hogy mi lenne ha férjemmel történne valami és egyedül maradnék a lányunkkal. Most 9 hónapos a pici, én 23 vagyok, abszolùt közös döntés, szerelembaba 4 hónap járás után.

Nekem magasak az igényeim, én azért nem találnék magam mellé társat ha bármi baj történne (Isten ments!). Nem érzem magam kevesebbnek csak mert szültem (egyébként sem látszik).


Szerintem te is fogsz tutira találni valakit:)) Akinek meg a gyerek probléma, az nem is szeret. Nem vagy te sem kevesebb, csak mert szültél. Ne hagyd, hogy elvegyék az önbizalmad. Fel a fejjel!:)

2011. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!