Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszenek a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a telt nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,tavaly szültem és sajna felszedtem pár kilogrammot.egyedül nevelem a fiam és szeretnék párt találni magamnak.85kg vagyok ami eléggé látszik is és még a csípőm is széles ami még plussz rátesz.szeretnék aranyos kis nyári rövid szoknyát ami tetszik nekem is és a férfiaknak is de borzasztóan állnak.a cicim sem a legszebb,popsi az van rendesen.fogyni fogyok lassan 1-1kilot de kevés.van olyan férfi akinek valóban tetszenek a telt lányok és nem csak állítják mellette meg a vékonyabb csajok után kacsingat?szeretnék párt találni magamnak de nagyon nehéz így ismerkedni is mert mindig a vékony csajokkal kezdenek ki...
2011. jún. 18. 17:20
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
gyerektartást azért remélem fizet!
2011. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

nem,nem igényeltem több okból sem: ha megítélik akkor jöhet láthatásért,de nem is kíváncsi a gyerekére mert akkor már jött volna,így ne jöjjön az aki több mint egy évig nem keresi a kicsi gyerekét. 2:még eggyütt voltunk beszélgettünk h mi lenne ha jönne egy exe és mondaná h fizessen gyerektartást mert van közös gyerekük,az volt a válasz h úgy is levonnák a fizujából...

nah,ezért inkább megoldom az ő pénze nélkül

2011. jún. 18. 18:07
 23/43 anonim ***** válasza:
A láthatást akkor is meg fogják ítélni neki, nem függ a gyerektartástól. Az a gyerek joga.
2011. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

nem is az ő nevén van,abszolut nem is keresi őt.fel sem hív(ott) megkérdezni h egyátalán jól van e a gyereke

.mikor terhes voltam fel sem hívott h nincs e vmi baj,nincs e vmire szükségem,egyedül hagyott lelkileg is

2011. jún. 18. 18:10
 25/43 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :(

én egyébként októberbe leszek 21éves,s már nagyon szeretnék gyereket,rengeteget gondolkozok rajta,de tényleg ebbe a világba rengetegszer végig kell gondolni..


amúgy szerintem se a túlsúlyoddal van baj,hacsak nem egy metroszexuális pasit akarsz összszedni, nem is a gyerekkel... jársz te ismerkedni??

2011. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Jah, így, hogy el sem ismerte az apaságot már más.
2011. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
sajna nem sok időm van,közösségbe(discoba-szórakozóhelyekre) nem járok...csak a szokásos,kis séta ilyenek,de hát az semmit sem ér
2011. jún. 18. 18:13
 28/43 A kérdező kommentje:
Alapvetően vidám és céltudatos vagyok ,a pici előtt főleg magabiztosnak kell látszani mert kicsi még de látja ám ha gond van.csak este mikor egyedül fekszem az ágyban rámtör h szükségem lenne egy férfire aki szeret minket...de nem adom fel :-)
2011. jún. 18. 18:15
 29/43 anonim ***** válasza:
53%

Akkor mér vállaltatok gyereket ha nem volt jó a kapcsolat? Ő akarta a gyereket egyáltalán? Ezek fontos kérdések, én nem tudom elítélni azt a férfit akit "gyerekkel akarnak megfogni" suttyomban abbahagyjuk a tabiszedést és rászülünk majd csodálkozunk hogy lelép. A gyerek Közös döntés kell legyen, MINDIG.


Amennyiben közös döntés volt és mégis lelépett, természetesen egy utolsó görény.


Én részemről tökmindegy, hogy a saját vagy más gyerekét nevelem, nem látok különbséget nincs fura "én vérem én génállományom" késztetésem. Ugyanúgy képes lennék szeretni egy fogadott gyereket mint a sajátomat. Sőt a legideálisabb az lenne nekem, ha olyan nővel jönnék össze akinek már van 1-2 vagy több éves gyereke, több szempontból is előnyös: 1. Tudod hogy a gyerek egészséges 2.Lecsalhatod a legrosszabb pisi kaki üvöltés időszakot 3. Megnézheted, hogy milyen lett a nő szülés után, nem zsákbamacska, na és itt érkeztünk el a következő ponthoz:


Nekem elvárásom, hogy a nő maximum annyira legyen testes, mint én (szélességben, test-zsír %ban amit akartok, én 187 cm és 86 kg vagyok) Ha én eltunyulok akkor persze ő is megteheti, egy szavam nincs. De ha a párom szülés után, vagy bármilyen okból felkap csak úgy egy 20ast és nem igyekszik leadni és bepunnyad az nem pálya.


Szerencsére mindez még nem aktuális a korom miatt, de annyira nincs távol.


24/F

2011. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Elárulok neked egy titkot és remélem, segítek is vele... semmi köze a pasik hiányának a súlyodhoz.


Az számít, hogyan érzed magad, milyen a kisugárzásod, hogyan öltözködsz, mennyire tartod/érzed magad szépnek. Én 172 centi és jelenleg 85 kg vagyok. De tavaly előtt még 95 körül mozogtam évekig. Általános iskolában és gimnáziumban végigkeseregtem én is, milyen rossz nekem és hogy a pasik csak a véknyakat szeretik... de aztán 18 évesen történt valami. Azt hiszem befestettem a hajam...vagy csináltam valami hasonlót, ami után a tükörbe néztem és tetszettem magamnak. Azt mondtam...tyű, nem is vagyok és olyan csúnya. Elkezdtem sminkelni, csinosan öltözködni, felvettem a szoknyákat és a szűkebb vagy rövidebb felsőket is :) Megvettem életem első magassarkú, szexi cipőit, elkezdtem élvezni magam. A tükör előtt pipiskedtem órákig. És bár a súlyom nem változott semmit, én magam kivirultam. Ezt mások is észrevették. Egy magabiztos, szexi, erős kisugárzású lányt láttak és nem egy dagadt szerencsétlenséget, mint addig. Tudom, hogy gyönyörű vagyok, mert nem a súlyomtól függ. Tudom, hogy a tekintetemtől megvadulnak a pasik, hogy imádják a selymes bőrömet, a huncut mosolyomat. Azóta már nem az a problémám, hogy találjak egyáltalán valakit, hanem az, hogyan vakarjam le őket magamról. Nem túlzok, ha azt mondom, jelenleg is legalább 5 férfit fel tudnék sorolni, akik kiugranának a bőrükből, ha egy kis figyelmet mutatnék feléjük, és egy csettintésembe kerülne, máris lehoznák a csillagokat az égről. Az elmúlt 2 nap folyamán 4 új hódolóra tettem szert, anélkül, hogy egyetlen jelet is küldtem volna feléjük. Én sosem pasizok, sosem nézek szét, tetszik e valaki, nem küldök jeleket. Egyszerűen elég, hogy vagyok, és jönnek, nekem meg már fejtörést okoz, hogy nem tudom,hová kapjam a fejem a bőség zavarában. Pedig bizony én is 85 kiló vagyok...Szóval minden azon múlik, hogy Te hogyan érzed magad és hogy kihozod e magadból a legtöbbet, vagy épp minden mindegy alapon letojod az egészet, és zsákokban meg sportcipőben jársz lesütött szemekkel...


21/L

2011. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!