Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszenek a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a telt nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,tavaly szültem és sajna felszedtem pár kilogrammot.egyedül nevelem a fiam és szeretnék párt találni magamnak.85kg vagyok ami eléggé látszik is és még a csípőm is széles ami még plussz rátesz.szeretnék aranyos kis nyári rövid szoknyát ami tetszik nekem is és a férfiaknak is de borzasztóan állnak.a cicim sem a legszebb,popsi az van rendesen.fogyni fogyok lassan 1-1kilot de kevés.van olyan férfi akinek valóban tetszenek a telt lányok és nem csak állítják mellette meg a vékonyabb csajok után kacsingat?szeretnék párt találni magamnak de nagyon nehéz így ismerkedni is mert mindig a vékony csajokkal kezdenek ki...
2011. jún. 18. 17:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

szegényem:(

őszinte leszek, mind az mondja,h "az a jóóó,ha van mit fogni"

meg a nagy lóf*aszt! de kur-vára idegesít,h tőlünk elvárják,h max 50 kilók legyünk 170centihez,sportoljunk,mozogjunk,feszes popsi,hosszú combi blabla...és ők????

vagy kint van a bordájuk vagy kövérek.... é mégis ők pofáznak????!!!

2011. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is ez a tapasztalatom. én nem várnám el h sportoljon vagy kondizzon,nem minden a testi szépség...
2011. jún. 18. 17:30
 3/43 anonim ***** válasza:
Nekünk nem mindig a külső számít (ellentétben veletek :P), és egyébként se lehetsz csúnyább, mint a 30 kilós modellek.
2011. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Még a leggirnyóbb pasi is a bombázók után csorgatja a nyálát (egy bombázó pedig ugye attól bombázó, hogy izmos, vékony, stb.), de a legtöbbjüknél tök elfogadott egy kis sörhas:D Röhej:)
2011. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 ef válasza:
miért nem kezdesz sportolni? a saját egészséged érdekében is
2011. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek. Én is telt vagyok és hozzám is odajönnek. Őszinte leszek: Az a bajuk, hogy gyereked van. 22 évesen már túl vagy mindazon,amin ők rohadtul nem akarnak még túl lenni. Saját gyereket szeretnének.

Ne haragudj, ez az igazság, sajnálom :(

2011. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
nem mondanám h csúnya vagyok mert vannak tőlem 100szor csúnyább lányok is,de zavar és szeretnék párt találni magamnak.a sport sem sokat számít mert sokkal vékonyabb akkor sem lennék sajna testi adottság miatt...
2011. jún. 18. 17:38
 8/43 anonim ***** válasza:
ismerős:S hát mindent bele:) sok dinnye:) egyébként szerintem a baba nem akadály:) főleg ha normális a pasi... én szurkolok!
2011. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2011. jún. 18. 17:41
 10/43 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm,aki elég igényes a lányok alakját nézve és nem szereti ha +2 kg felesleg van a lányon,DE cserébe rajta sincs semmi felesleg.Ha már kicsit nagyobb a hasa,akkor elmegy futni,kondizni.Ez szerintem teljesen korrekt.Ugyanazok az elvárásai a lánnyal és magával szemben is.


Viszont ha egy pasinak van egy kis sörhasa,van nem is olan nagyon pici,akkor nekem ugyan ne szóljon azért mert van rajtam 1-2 kg plusz.És sajnos volt már ilyen barátom és teljesen letörte az önbizalmam,mert folyamatosan azt hallottam hogy nagy a combom,fenekem.A jelenlegi párom folyton dícsér és ennek örülök,de még mindig nem igazán tudok hinni neki,hogy tényleg csinos vagyok.


A pasik nem is tudják,hogy milyen "károkat" tudnak okozni egy nőben csak azzal,hogy ak

2011. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!