Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a béna, vagy mi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 17 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm.

Mostanság ez eléggé kellemetlenül érint,mert látom hogy minden ismerősöm kapcsolatban van,vagy az,hogy a nálam 2-3 évvel fiatalabb gyereknek is van csaja.Mondjuk úgy,hogy magányosnak érzem néha magam,amikor ezeket tapasztalom(-rosszul esik)

Most akkor velem van a baj?Szerintem nem vagyok annyira csúnya,hogy elrettentsem a lányokat(más is mondta már,hogy nem vagyok az),normális/jófej vagyok,nincs idióta humorom,kellően komoly vagyok....


(Idióta hozzászólásokból nem kérek)


2011. jún. 13. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Természetes hogy vágysz rá. Na de mi ez az én vagyok a csúnya rocker? :D
2011. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány :D
2011. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Zsolttötötötötö ***** válasza:
megoldás=elkohol, kellő menniységben.....
2011. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem,hagy nézzek rólad képet és mondok véleményt,hátha segíteni tudok :) kérlek írj privit
2011. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17 évesen nem aggódnék emiatt.... 24 évesen annál inkább aggódom :)
2011. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szeva!


Nekem sem volt 17 éves koromig barátnőm. Kicsit sajnáltam, bevallom, de nem találtam egyszerűen olyat akivel szívesen együtt lettem volna minden nap. Azért sose akartam barátnőt, hogy LEGYEN... ez nem kenyér, hogy mindig kell hogy legyen, akár száraz, akár penészes... Érdemes várni amíg találsz olyat akivel együtt akarsz lenni.

A másik pedig (nem ismerlek, nem tudom milyen ember vagy) a lányok érzik azt ha önbizalom hiányos az ember és nem igazán szeretik (kivéve aki papucs barátot szeretne...). Légy magabiztos, húzd ki magad mindig, áradjon belőled az önbizalom és mosolyogj sokat. Próbáld ki, nekem bejött ebből minden.

2011. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 19:55

35L


El sem tudom mondani, mennyire hálás vagyok neked ezért a kommentért!

2011. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz 24/F :)
2011. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök.:) Nagyon sok lecs.szést és lepontozást kaptam itt a napokban... Szóval én is hálás vagyok Nektek.:) (35/L)
2011. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!