Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak az első csókja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak az első csókja béna volt, a többi azért jobblesz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
IGen! :) Lehet, hogy nem lesz csókkirálynő, de jobb lesz, mint az első, ez tuti.
2011. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, az elsőt is nagyon elcsesztem, de a többi már jó volt, ezt a párom is mondta. Szóval nyugi, belejössz majd. :)


18/l

2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akinek elsőre nem megy az úgy marad, bármennyit is gyakorol utána ...
2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha te wagy az akk nem...
2011. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem egyáltalán nemigaz ... nekem is rémes volt az elso mert nemigazán tuttam mit kell csinálnom es egy év után bizony ugyérztem akár csokkirályno is lehetek, pedig csak 1,2 fiuval smároltam 1,2 nap :D és aztán most is sokaknak teccik ugy veszem észre :P... ugyh neszomorodj el nem te vagy az eggyetlen akinek nemjol sikerult az elso csokja :)
2011. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az első nekem katasztrófa volt ...mondjuk azzal a fiúval szinte sose volt olyan nagyon jó .de mással csak jó volt :) a barátom szerint nagyon jól csinálom ezt egyszer így séta mközbe mondta xD
2011. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is béna volt az első,de azóta a párom is mondja,hogy jól csókolok,sőt már a másodiknál is belejöttem. :)
2011. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Absolute válasza:
minél többször csinálod annál jobban fog menni :))
2011. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!