Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én vagyok nagyon béna? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én vagyok nagyon béna? Bővebben alul

Figyelt kérdés
én egy 19éves fiú vagyok,otthonülős,vicces de az a helyzet hogy nem merek komolyabb dolgokról beszélni a lányokkal és ez már kicsit aggaszt,félek hogy igy sose lesz b arátnőm,pedig már sok lány mondta h helyes vok de ilyenkor öszeszorul a torkom és max anyit nyögök ki hogy köszi mit tegyek h másképp legyen?értelmesen pls.
2011. jún. 16. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

tipikus...

tudod mennyi srác küzd ezzel a problémával?

merre laksz?(megye is elég,ha nem akarsz várost) velem beszélgethetnél személyesen,ha úgy adódik,hogy a közelben...nagyon szívesen segítek..sok ilyen srácnak segítettem már,hidd el,le lehet küzdeni...csak kell egy lány,akin gyakorolhatsz...ha msnen kell beszélned egy lánnyal,akkor is ennyire rossz a helyzet?

2011. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a-a csak élőben,msnen meg az a baj h hamar kifogyok a témákból és onnantól csak akkor ír ha elköszön:S

győr moson sopron megyében lakom.köszi hogy segitenél.

2011. jún. 16. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem növeld az önbizalmad és akkor majd javulni fogsz
2011. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kifogysz a témából,azt azzal tudod fejleszteni,hogy sokat olvasol mindenfélét...cikkeket,híreket..stb..sajnos én heves megyében lakom..de ha eger környékére jössz,én ittleszek...az önbizalmadat kell fejleszteni,keress egy nyitott csajt,aki segít...csak annyi kell,hogy beszélgessetek...az a baj,hogy félsz...de ha megtapasztalnád,hogy semmitől nem kell félni,akkor menne minden rohadtjól...mert ugye az a bibi,hogy semmi nem indokolja,hogy félj...letépni senki nem fogja a fejed,meg nem erőszakolnak:) haragudni nem fognak rád...ez csak beszélgetés...verbális kommunikáció...semmi értelme annak,hogy félj...kezdd el minél előbb...beszélj...mindenkivel...utcán,suliban,otthon,boltban,mindenhol...kommunikálj emberekkel és szokd meg,hogy léteznek és jár a szájuk..boltban pl ha vásárolni mész,hiába hogy tudod,hogy hol a liszt,menj oda egy alkalmazotthoz,persze nőhöz,és kérdezd meg tőle,hogy hol a liszt...és kérdezz meg egy másiktól is mást...és így tovább...menni fog,neaggódj...
2011. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eleve kezdd azzal, hogy megtanulsz helyesen magyarul. Az már fél siker, a mostani állapotodhoz képest.


Utána pedig tényleg olvass sokat - az segíteni fog az ilyen helyzetekben.

2011. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!