Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a béna, vagy mi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 17 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm.

Mostanság ez eléggé kellemetlenül érint,mert látom hogy minden ismerősöm kapcsolatban van,vagy az,hogy a nálam 2-3 évvel fiatalabb gyereknek is van csaja.Mondjuk úgy,hogy magányosnak érzem néha magam,amikor ezeket tapasztalom(-rosszul esik)

Most akkor velem van a baj?Szerintem nem vagyok annyira csúnya,hogy elrettentsem a lányokat(más is mondta már,hogy nem vagyok az),normális/jófej vagyok,nincs idióta humorom,kellően komoly vagyok....


(Idióta hozzászólásokból nem kérek)


2011. jún. 13. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Sztem legyél kicsit rámenősebb, barátkozz/beszélgess mégtöbbet a lányokkal. A duma a lényeg, és a humor. Ha van duma, az már félsiker.
2011. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mekkora a baráti köröd? Könnyen ismerkedsz? Milyennek ítélnek meg az emberek?

szerintem lehetsz akár az álompasi is, ha nem vagy elég bátor ismerkedni vagy amúgy is visszahúzódó vagy, kicsit mesélj magadról, hátha rájövünk úgy, h mi lehet a gond :)

17/L

2011. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Azt kéne tudnod, hoyg pontosan miert szeretnem baratnot. Ha csak ATTOL lesz hianyerzeted, hogy latod, hogy masnak van, de egyebkent nem, akkor nem vagysz rá, akkor nem "kell", hoyg legyen. Az meg en erdekeljen, hogy mas miert "csajozik", mindenki ugy rontja el az életét, ahogy neki tetszik. Sokan olyan éretlenek, hogy egyedul levegot sem tudnak venni, leirasodbol viszont ugy tunik nekem, hogy Te nem ilyen FÉLember vagy, akinek kell egy másik fél, hoyg el ne dőljön, hanem 2 léábad van, önálló vagy érzelmileg, szellemileg, es 10-15 even belul anyagilag is az leszel. Egeszen mas egy kapcsolat minosege, ha két EGÉSZ ember találkozik, ahhoz viszont még egy kicsit érni kell, tehat akár sok évig "egyedul" leszel még. Majd akkor letesits kapcsolatot, ha valakihez ellenallhatatlanul vonzódsz!

A szellemi gyerekkor vége 30-on felul van, es az ősi tanács: Ne házasodj 34 eves korod elott! :)

Legyél tudatában annak, hogy a kapcsolatok tartalma nagyon kulonbozo lehet, es nem az zajlik masok kapcsolataban, amit Te kapcsolatnak gondolsz. Ha van alkalmad, beszelgess a haverjaiddla arrol, hogy mi a kapcsolatuk tartalma. Igy Te is meglatod, hogy az nem az, ami Neked kell. (35/L)

2011. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmivel sem elkésve!
2011. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nyugi egyszer mindennek eljön az ideje....de az első jól mondta ....próbálj meg barátkozni,legyél rámenősebb
2011. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
No para! Nem maradtál még le semmiről. Nekem sem volt 17 évesen, de most van. Sportolj, bulizz, éld az életed, majd összejön, ne görcsölj! 20/F
2011. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
A sport vagy egyéb olyan hobbi amivel társaságokba mész mind előlrébb hozhat ilyen téren, valamint önbizalmat is adhat! Légy kitartó, határozott, magabiztos és akkor majd összejön!
2011. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy közvetlenebbnek/kezdeményezőbbnek kéne lenned és a szöveg is tényleg sokat számít :] vagy olyan környezetben vagy ahol nem értékelik a normális srácokat :/ nemtudom...mindenesetre sok sikert :) 15/L
2011. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Mekkora a baráti köröd? Könnyen ismerkedsz? Milyennek ítélnek meg az emberek?"-A baráti köröm eléggé szűk-ami kb 10 embert jelent-,de ők az igazi barátaim.Haveri kör nagyobb.

Ha van közös témám azzal a valakivel,akkor könnyen ismerkedem.Lányoknál kicsit másabb a helyzet,mert zavarba vagyok(néha-néha hülyeséget beszélek,nyelvbotlás,vagy csak csend...A másik ok az,hogy nincs sok önbizalmam,ezért ott van a fejembe a gondolat,hogy biztos csúnyának tart,stb....)

Nem tudok nagyon könnyen ismerkedni az emberekkel,ha nem találom meg velük a közös hangot/témát...


Kicsit biztos ellenszenves lehetek a lányok szemében,mert én vagyok a "csúnya rocker",aki nem olyan divatszemét,mint ma már mindenki....(de nem öltözködöm olyan kihívóan,hogy ennyire ellenszenves legyek)


Pontosan nem tudom miért de már vágyok egy barátnőre.

2011. jún. 13. 21:04
 10/19 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. jún. 13. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!