Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen rosszindulatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rosszindulatú 1-2ember? Miért nem hagynak békén minket? Ez nekik miért jó? Hogyan kezeljem/kezeljük?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok és 3hónapja járok a pasimmal.

Szeretjük egymást:)

Mielőtt velem összejött 3hónappal ezelőtt akkor előtte 2héttel szakított a csajával. A lány megcsalta, hazudott neki, és nem is szerették egymást.

3 hónapja nem beszélt a kiscsajjal, amióta velem van, de a csaj olykor ir neki meg ilyenek, de a pasim ezeket elmeséli nekem nehogy az legyen hogy eltitkolja és kiderül és félreértem. Na és nem foglalkozik vele, nem ír vissza neki meg semmi.


És mesélte a barátom hogy az egyik haverjával dumált és a haverja elment fürödni és a csaja ült a gép elé, aki az ex csaj barátnője is egyben. És a csaj elkezdte irni hogy a pasimat még mindig szereti az ex nője meg ilyesmi. És ezt is elmesélte a barátom és elmondta hogy leállította a lányt, hogy nem érdekli és velem él boldog párkapcsolatban, és sosem menne vissza a volt nőjéhez mert

engem szeret.


És tegnap volt a pasim meccse, és a csaj is kint volt (aki irta msn h szereti a barátomat az exe)mert ugye az ő pasija is sportol, és a lány vonult a barátnőivel és engem bámult és hallottam hogy suttognak és röhögnek, meg tették halkan a megjegyzéseket.

Elég rosszul esett. Olyan irritáló olt hogy bámultak végig, alig vártam hogy végre vége legyen és lelépjünk. Persze ebből csak annyit mondtam a barátomnak hogy néztek de többet nem.


A barátom elmondta hogy szeret engem, bízzak benne és sose fogja engedni hogy nekünk bárki is bekavarjon. És sosem menne vissza az exéhez, és ha az exe és ez a csaj NEM áll le akkor majd ismét elküldi melegebb éghajlatra az exét mint szakításkor.

DE A KISCSAJ MIÉRT NEM ÉRTI MEG HOGY VÉGE ÉS MIÉRT NEM SZÁLL LE A BARÁTOMRÓL? MINEK PRÓBÁLKOZIK, NEM VESZI ÉSZRE HOGY NINCS ESÉLYE??


2011. jún. 13. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb le fog szállni róla, ha rájön, hogy nincs esélye. Én így tapasztaltam. Az én páromat úgy egy évig próbálta becserkészni a volt barátnője.
2011. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyenek.

Ez ellen nem sokat lehet tenni.

2011. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne foglalkozzunk velük?
2011. jún. 13. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ne foglalkozz velük. Ne lássák, hogy bánt a dolog. Azt lássák rajtad és a párodon, hogy milyen boldogok vagytok együtt és hogy mennyire nem is látsz vetélytársat az exbarátnőben.

Én pl. ha találkoztunk a párom exével, kedves voltam vele, mosolyogtam, nem is csináltam ügyet az egészből.

Persze ehhez az is kellett, mint nálatok, hogy az én párom is mindent megosztott velem, tudtam, hogy szeret és tökéletesen megbíztam benne.

Egyébként azóta sem utáljuk egymást az exbarátnővel, legalábbis én nem utálom, ő meg nem mutatja. :D Azóta már ő is talált magának valakit és nem a páromra hajt.

2011. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Carmen2 válasza:
Az ilyen emberekkel felesleges foglalkozni. Ha azt látja, hogy neked ez fáj, meg rosszul esik, akkor tovább fogja csinálni, hiszen ez a cél. Ha legközelebb ilyen van, akkor röhögj bele a fejébe, mosolyogj rá. Hidd el, ez fáj neki a legjobban, hogy hiába próbál téged bántani, te csak mosolyogsz rajta. Abba fogja hagyni. ;)
2011. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

megfogadom/fogadjuk a tanácsokat:))

2011. jún. 13. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

nálam is ugyanez a helyzet, bár én meg is érdemlem gyakorlatilag, mivel szerepet játszottam abban,hogy szakítottak( nem,nem csalt meg,egyszerűen csak elkezdtünk ismerkedni és szakított a barátnőjével.. )

itt a kérdésem : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

hát igen, nem tudsz mást tenni, keresztül kell nézni rajtuk, és kimutatni ,hogy boldog vagy,aztán le fognak egy idő után állni... amíg meg a barátod is normális és leszarja a kiscsajt,addig nincs probléma ;)

sok sikert!

2011. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!