Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, hogy a barátom le idiótázott, csicskázott, hülyézett?

Figyelt kérdés
Én ha szeretek valakit nem mondok neki ilyeneket..
2011. okt. 8. 03:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ha
2011. okt. 8. 03:54
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd ott a fenébe! Ne legyenek illúzióid vele kapcsolatban! Szinte látom a lelki szemeimmel, ahogy megy oda hozzád, hogy, bocsibocsibocsi... Okádék egy f@szi lehet!
2011. okt. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Máskor ne piszkáld a fránya mosogatással.
2011. okt. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem okádék, bocsánatkérésről nem is álmodom mert magamtól kérettetek bocsánatot az esetek 99%-ban. de mindegy. Kösz a választ :D
2011. okt. 8. 05:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Na meg.. bevallom én is felhúztam kicsit, de szerintem azért ne minősítsen már Oo
2011. okt. 8. 05:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Fenntartom az előbbi hozzászólásomat. Aki egyszer így kezeli a társát, az később is így fogja. Nem változik meg, ebben talán csak te reménykedsz. Ha úgy érzed, benned is van hiba (miért ne lenne), próbálj meg másképp viszonyulni a problémákhoz, de egy másik ember oldalán.

Amúgy meg vigyázz, nehogy olyan helyzetbe kerülj, mint sok nő, aki elhiteti magával, hogy a pasija azért alázza , veri, mert tényleg megérdemli. Ha ilyen vagy, könnyen elcseszheted az életed, szóval önkritika csak az egészséges határokon belül.

2011. okt. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Oka???????
2011. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
A következő menetben kapsz egy sallert is hozzá?
2011. okt. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Ki kell tenni a szűrét, és kész!


Figyelj, én 10 éve vagyok együtt a párommal, voltak veszekedések, voltak elég durva krízisek is, de SOHA nem hangzott el ilyen!

Se anyázás, se a másik meleg éghajlatra küldése, se sértegetése nem fér bele a veszekedésbe.

Akit szeretek, azt nem akarom megbántani. Amúgy is előfordul, hogy valakinek ez vagy az rosszul esik, és bocsánatot kérünk, megbeszéljük, tanulunk belőle.


Az ilyen mocskolódás viszont egészen más kategória, mivel egyértelmű, hogy neked rosszul esik, és bántó, tehát SZÁNDÉKOSAN csinálta.

2011. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk az okát!!!!!!!
2011. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!