Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy huszonéves létemre a negyvenes-ötvenes pasik jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tőlük?
2009. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolkozz el azon, hogy kiskorodban volt e valami, amiért ilyen az ízlésed.Egyetértek az előző kommentelővel,és tedd fel magadban te is a kérdést,hogy mit akarsz tőlük? Lelki vagy testi kapcsolatot?

Ezekután már rájössz szerintem.:)

2009. márc. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert ilyen az ízlésed :)

Ne hidd el, ha azt mondják, hogy ez nem normális, meg hogy apa-komplexusod van... Érettek, férfiasak, tapasztaltak, szexik...akármi. Neked ez tetszik, másnak más, ezen ne problémázz :)

2009. márc. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert beteg vagy
2009. márc. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, én is a jóval idősebb pasikra bukom, a huszonéves srácokba elég sokat csalódtam, és inkább egy komolyabb, férfiasabb korosztályhoz vonzódom. És azt nem lehet megmondani miért van, én is sokszor gondolkoztam ezen mert volt úgy hogy 21 év korkülönbség volt köztünk, és nem lehet rá választ találni!
2009. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 20év a korkülönbség....3éve élünk boldog párkapcsolatban...
2009. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a gyerekkori élmények befolyásolnák, mert akkor a mai világban, ahol annyi elvált szülők gyereke van, mindenki az idősebbekre bukna. nincs gondom a fiatalabbakkal se, de az idősebbek az igaziak. érettek, férfiasabbak, jobbak az ágyban :-D.
2009. márc. 21. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:

én is a negyvenesekre bukom!

Szerintem is érettek,férfiasabbak,sármosak :) L/28

2010. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!