Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy 2 éves kapcsolatom de van egy másik srác akivel elég jól elvagyunk de neki is van barátnője?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 00:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

A szakítás az jó móka:D

Pláne annak vicces akivel szakítanak és még szereti a másikat:D

2011. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Smartguy86 ***** válasza:
81%

01:19 - A szeretet néha azért ki is lehet fejezni :D Ha már annyira elmerül a megszokottságban, hogy flegma lesz és nemtörődöm, akkor nincs miről beszélni.


Szóval még ha sajnálatos is, talán jobb, hogy ez a 2 éves kapcsolat véget ér. Aztán ki tudja, mi lesz utána... Ez a szép benne!

2011. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
az emberek nem azért vetnek véget egy kapcsolatnak mert jót akarnak mulatni mert akkor szórakozni mennének vagy vígjátékot néznének a tv-ben már bocs!! és szerintem egy szakítás mind két félnek ,,fáj" nyílván akivel szakítanak sokkal jobban öszetör lelkileg de aki szakít sokszor neki sem könnyű!!!!!!
2011. jún. 10. 01:23
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Négy éves kapcsolatban voltam, közben megismerkedtem egy férfival. Mind a kettőtől két hét gondolkodási időt kértem, melyiket választom. Végül a friss ismeretségnél maradtam, azóta 10 éve a férjem. Még annyit hozzáteszek, amikor életembe lépett az új a régivel közöltem nem fekszem le vele, akkor már köztes állapotban voltam. Jól döntöttem,mert gerinctelennek éreztem volna magam, őszinte voltam mindkettőhöz. Nem bújkáltam, nem kellett pofákat vágnom.
2011. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez a kérdés felmerül nem lehet valami jó az a 2 éves kapcsolat... ha megfordult fejedben a szakítás akkor igen gyorsan vess véget a réginek... -.- Sokkal rosszabb lehet 4-5 év múlva. Ilyen kérdésnek nem szabad felvetődnie egy stabil párkapcsolatba!
2011. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

01:23

Ohh te szegény:(

Még mindjárt meg is sajnállak:)

2011. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Smartguy86 ***** válasza:
100%
10:55 - most miért? Inkább maradjon élete végéig egy nem működő kapcsolatban? Még nem házasok, szóval megteheti. Miért lenne neki kötelessége ebben benne maradni?
2011. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 napietus ***** válasza:
74%

ne ironizálj, utolsó, ha nem tudod, miről van szó. szakítani igenis nagyo nehéz, erősnek kell hozzá lenni. ezért hagyják a gyenge emberek akkor is a párjukra, mikor már ők is érzik, hogy itt a vége.


elégszer átéltem ahhoz, hogy tudjam, nem egy sétagalopp, még akkor sem, ha a másik fél intelligensen reagál.

2011. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 napietus ***** válasza:
100%
bocs, utolsó előttinek szólt.
2011. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 dettoxx válasza:
Bérelj fel két csövest vagy cigányt és ölesd meg mind a kettőt (inkább a csövest mert egy konzerv kutyakajáért még a családjaikkal is végez)
2011. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!