Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Már csókolóztam de még nem jártam senkivel.Nagyon ciki?
2011. máj. 1. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz! Tudod mi a ciki? Az, hogy 15 évesen iszik, dohányzik, meg szexel össze-vissza. Te legalább egy normális fiatal vagy.
2011. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy?
2011. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó hogy még nem volt kapcsolatod és olyan"kis ártatlan " vagy:) persze ha lány vagy:)
2011. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elég ciki, hogy kisgyerek vagy és ilyeneken agyalsz
2011. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15 évesen miért lenne gáz? Úgy kérdezed mintha már 30 éves volnál.
2011. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15 éves az még szinte gyerek,nem gáz ha nem volt még párod,majd lesz amikor eljön az ideje.

22/N

2011. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez borzasztó! Nem is tudom, hogy tudsz így élni! 15 évesen még nem keféltek szanaszét? Iszonyatos! Jaj, nem is olvasom tovább, ez sok az én gyenge szívemnek...
2011. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NEm vészes, jobb mintha végig kefélt volna a fél város.
2011. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 valaki a tömegből ***** válasza:
én 17 vagyok és még csók sem volt, inkább én vagyok a szánalmas xD
2011. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Igen, ez borzasztó! Nem is tudom, hogy tudsz így élni! 15 évesen még nem keféltek szanaszét? Iszonyatos! Jaj, nem is olvasom tovább, ez sok az én gyenge szívemnek..."


Az enyémnek is. 15 évesen azért, az ugye most vagy középiskolás, lehetnél picit értelmesebb. De igen szörnyű!! Gyorsan szerezz magadnak egy párt különben beláthatatlan következményei lesznek..

2011. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!