Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy 2 éves kapcsolatom de van egy másik srác akivel elég jól elvagyunk de neki is van barátnője?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 00:40
1 2
 1/20 Smartguy86 ***** válasza:
69%
Ébredj fel, mert bilibe lóg a kezed. Most ez kérdés? Hány éves vagy? 14?
2011. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha van barátnője, akkor semmit.
2011. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak üzenem hogy ha ne tud normális választ írni akkor magasról teszek a véleményére én az értelmes emberek véleményére vagyok kiváncsi
2011. jún. 10. 00:52
 4/20 Smartguy86 ***** válasza:
61%
Tudod van az a mondás, hogy hülye kérdésre hülye választ... :D
2011. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
figyelj neked hülye kérdés hidd el ,hogy én is hülyének érzem magam de nem tudok düllőre jutni pontosan aezért tettem fel a kérdést abban a reményben,hogy lesz olyan ember aki normálisan válaszol és elgondolkodtató választ ír majd!!
2011. jún. 10. 00:55
 6/20 napietus ***** válasza:
100%
gondold át, mennyit ér Neked a kapcsolatod. sok ember csak azért ragaszkodik akkor is a párjához, amikor már felelsleges, mert úgy érzi, ha szakítana vele, akkor "elvesztegette" azt az X évet. de csak azért, mert együtt vagytok 2 éve, ne maradj vele, ha már nem szereted, csak mert sajnálod az "elvesztegetett" idődet. az csak időhúzás lenne. ezen gondolkozz el, és a másik sráctól függetlenül dönts a kapcsolatodról. aztán vagy lesz másik, vagy nem, de ebben az állapotban hülyeség maradnod.
2011. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Mondjuk azt leírhattad volna, hogy a mostani kapcsolatod jó-e? Mert ő biztos nem örülne neki, ha megtudná, hogy másról ábrándozol közben...


Ha nem jó, akkor tényleg szakíts vele, ne használd őt ki csak azért, mert most nem akarsz egyedül lenni.


Ha minden okés a 2 évessel is, akkor tényleg hülye kérdés...

2011. jún. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ha minden oké lenne akkor egyáltalán nem is gondolkodnék egy percig sem, az a baj,hogy egyszer már leültem a párommal megbeszélni,hogy valami nem jó köztünk és ezt ő is érzi csak mindig talál valamit amivel kitudja magyarázni az adott problémát és egyszerűen nem ismeri be hogy nem müködik a kapcsolatunk viszont ha szakítom azt nem hiszi el talán nem is fogja fe vagy nem tudom!!
2011. jún. 10. 01:08
 9/20 Smartguy86 ***** válasza:
81%

Talán mert te sem vagy elég határozott a szakításkor. Ha érzi rajtad, hogy úgyis visszakönyörgöd magad (esetleg már meg is esett...), akkor persze hogy nem érzi a súlyát a szavaidnak!


Legyél erős és szakíts becsülettel. Nem kötelességed vele lenni, ha már nincs mit megbeszélni...

2011. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

megfogadom a tanácsodat, lehet hogy igazad van!!

köszönöm az értelmes választ

2011. jún. 10. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!