Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Egy volt lány osztálytársamal akivel 8.-os ballaásunk óta nem találkoztam (kb 4éve).Azt álmodtam hogy ballagásunk előtt 1 nappal kihív az osztályból szünetben és elmondja hogy szeretne velem járni mit szólnék hozzá?Aztán össze jöttünk meg minden egyéb ami kell a többire nem emlékszem.Ez mit jelenthet?És azért furcsa ez az álmom mert a lányba sosem voltam szerelmes.Ez az álom mit jelenthet?
2011. jún. 6. 08:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 6. 10:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja tud alatt talán volt valami a lány osztársadban ami érdekelt téged, és ezért. Nem kell hogy valami előjel legyen vagy hasonló.


Én meg olyat álmodtam, hogy előttem mentek lányok meg tanárnő sulis csoport. Én meg ember voltam, de mintha a térdükig se értem volna. Aztán egyszer csak egy golf pályán vagyunk pontosabban csak 1 lyuk volt, és zárt volt az egész csak 2 ajtó volt.


Ott dumálgattak aztán kimentünk az egyik ajtón. És hirtelen már egy fán voltam ahogy beszélgettem a bogár barátommal mivel én pók voltam hogy milyen jó pillangó gyűjteményem van. ^^

2011. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez a lufis bélyeg hatása,ismerem..XD
2011. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg abszolút soha nem érdekelt volna a leányzó, akkor eszedbe sem jutna, hogy létezik. Ha máshogy nem, tudat alatt valami vonzalmat biztos éreztél iránta.
2011. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer álmodtam a mostohámmal is. Rosszul voltam amikor felébredtem, de ez nem azt jelenti hogy szexelni akarok a vele. Még csak nem is nagyon kedvelem, épp ellenkezőleg. És nem is fordult meg a fejemben hogy ezt jelentheti hogy kívánom. Fúj. Az ember agya alvás közben feldolgozza a napi eseményeket, és sokszor teljesen oda nem illő dolgokat kombinál össze. Nincs jelentőségük az ilyen álmoknak.
2011. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel, hívd fel ha megvan a száma.
2011. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Ha csak egyszer álmodsz egy lánnyal, abból semmi sem következik. Én is átéltem ezt, talán 3-4 különböző lánnyal is. Sokszor nem az a személy szerepel az álmunkban, akinek ott lenne a helye. Viszont, ha rendszeresen álmodsz valakivel, annak már van jelentése.
2011. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!