Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5. álmom, hogy megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. álmom, hogy megcsalom a barátomat. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal, szeretjük egymást, minden rendben, de mostanába azt álmodom hogy megcsalom... van egy állandó srác hogy kivel...testvérem egyik legjobb barátja.. és mivan akkor ha kicsit tetszik? meg én is neki? de szakitani nem akarok vele, mert hát szeretem..
2011. ápr. 2. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor b+ felejtsd el a másik csávót. zomg
2011. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok mindig az aznapi dolgokat dolgozzák fel, rendszereznek.

Valószínűleg te a napjaidban a tesód haverjáról álmodozol, sokat gondolsz rá, még ha tudat alatt is, de ez jelenik meg az álmodban.

Gondolkodj el hogy tényleg szereted-e a barátodat, és miért a tesód haverja jön be neked jobban.

2011. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret-furdalást szokott jelenteni az esetek nagy részében.
2011. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Van, hogy én is azt álmodom, hogy más pasival szexelek - közben pedig a barátom ott fekszik mellettem. Szerintem nem kell túl nagy hangsúlyt tulajdonítani ennek, hiszen az álmaidat nem tudod befolyásolni. Inkább élvezd, hogy megcsalás nélkül "voltál együtt" mással - és semmiképp ne meséld el a pasidnak :)
2011. ápr. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!